facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/02/1711:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΑΕΚ - ΙΑΣΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο18/02/1712:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/02/1718:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή19/02/1718:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/03/1712:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/03/1713:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΚΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή05/03/1717:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή05/03/1717:45ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-3
Ρεπό: ΙΑΣΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο18/03/1712:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο18/03/1714:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.7-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/03/1719:30ΓΑΚΗΣ Α.0-3
ΙΑΣΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή19/03/1718:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/04/1709:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/04/1718:45ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/04/1718:45ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕΚΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/04/1709:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο22/04/1712:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΑΕΚ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο22/04/1712:00ΧΙΟΝΗΣ Α.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή23/04/1719:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή23/04/1720:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.7-0
Ρεπό: ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/04/1709:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-7
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο29/04/1711:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕΚΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο29/04/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο29/04/1719:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο06/05/1710:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/05/1711:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-3
ΑΕΚ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο06/05/1712:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.6-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο06/05/1720:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/05/1709:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/05/1720:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/05/1720:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΕΚΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο13/05/1720:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΙΛΙΟΥ Σάββατο20/05/1716:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/05/1718:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/05/1720:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.4-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/05/1719:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-4
Ρεπό: ΑΕΚ