facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/02/1717:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο18/02/1717:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΡΟΥΦ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή19/02/1717:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/02/1718:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.4-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή19/02/1718:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο04/03/1710:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/03/1712:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΡΟΥΦORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή05/03/1711:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή05/03/1718:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.5-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή05/03/1718:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/03/1713:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-4
ΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο18/03/1718:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο18/03/1719:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/03/1719:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-4
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/03/1716:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΡΟΥΦ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΡΟΥΦ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΡΟΥΦ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΡΟΥΦ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ