facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο18/02/1711:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.5-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο18/02/1711:45ΠΛΕΞΙΔΑ Π.5-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή19/02/1709:15ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-4
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή19/02/1710:00ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-7
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή19/02/1713:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο04/03/1716:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο04/03/1716:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-4
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή05/03/1709:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/03/1709:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή05/03/1713:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο18/03/1711:30ΔΗΜΑΣ Ν.4-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο18/03/1712:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο18/03/1712:00ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/03/1718:30ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Κυριακή19/03/1714:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο01/04/1709:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-5
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο01/04/1713:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο01/04/1718:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-4
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή02/04/1709:00ΖΥΓΑΣ Π.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/04/1710:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο22/04/1711:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο22/04/1711:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή23/04/1710:30ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/04/1713:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.2-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή23/04/1716:45ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο29/04/1709:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.5-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο29/04/1710:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο29/04/1710:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.4-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο29/04/1711:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.2-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο29/04/1717:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο06/05/1709:30ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-4
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο06/05/1711:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.5-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο06/05/1713:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο06/05/1715:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή07/05/1709:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.3-8


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο13/05/1709:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο13/05/1709:30ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.2-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο13/05/1710:00ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.3-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο13/05/1711:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο13/05/1711:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο20/05/1710:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.0-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο20/05/1711:30ΝΙΕΡΗΣ Κ.3-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή21/05/1709:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/05/1710:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/05/1718:00ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.0-4