facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών 8ος Όμιλος
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο18/02/1711:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/02/1717:45ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/02/1718:45ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/02/1717:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή19/02/1720:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο04/03/1712:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο04/03/1716:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή05/03/1713:45ΙΣΣΑ Α.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/03/1719:00ΔΗΜΑΣ Ν.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/03/1720:15ΔΗΜΑΣ Ν.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο18/03/1710:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/03/1712:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/03/1718:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.8-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/03/1717:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή19/03/1718:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/04/1710:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/04/1713:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/04/1714:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο01/04/1717:15ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/04/1719:40ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/04/1711:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/04/1717:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή23/04/1711:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή23/04/1712:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/04/1720:15ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ