facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος Γύρος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/01/1712:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/01/1712:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.3-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/01/1712:45ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/01/1719:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο21/01/1720:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.6-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή22/01/1710:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή22/01/1718:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.7-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο28/01/1709:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-4
ΑΦΟΒΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/01/1711:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-4
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο28/01/1711:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΙΛΙΟΥ Σάββατο28/01/1712:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/01/1712:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-8
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο28/01/1719:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή29/01/1713:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-3 α.α.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/02/1711:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/02/1718:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-6
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή05/02/1709:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.10-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή05/02/1718:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.3-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή05/02/1718:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή05/02/1719:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.6-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ0-3 α.α.
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/02/1711:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο11/02/1711:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/02/1712:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-8
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο11/02/1712:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-5
ΙΑΣΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο11/02/1720:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή12/02/1718:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.8-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/02/1709:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.5-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/02/1710:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο18/02/1712:30ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.9-3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/02/1712:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο18/02/1720:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/02/1718:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/03/1710:45ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.4-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/03/1712:15ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/03/1712:45ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-6
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/03/1718:00ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-3
ΙΑΣΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο04/03/1720:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή05/03/1719:45ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΦΟΒΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/03/1709:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/03/1718:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/03/1718:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.6-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΑΣΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή12/03/1709:00ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Σάββατο25/03/1718:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/03/1713:15ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.6-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/03/1709:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-4
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/03/1711:15ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/03/1718:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/03/1719:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-9
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΙΛΙΟΥ Σάββατο18/03/1719:45ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή19/03/1719:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο01/04/1710:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/04/1714:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο01/04/1714:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο01/04/1717:15ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο01/04/1718:45ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/04/1711:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0-3 α.α.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο08/04/1710:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.5-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/04/1711:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/04/1718:45ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/04/1719:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή09/04/1710:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-3
ΙΑΣΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή09/04/1712:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.9-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο22/04/1710:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο22/04/1710:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/04/1713:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/04/1720:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή23/04/1715:45ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή23/04/1720:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/05/1710:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/05/1711:00ΧΙΟΝΗΣ Α.3-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/05/1711:00ΔΗΜΑΣ Ν.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/05/1711:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Σάββατο06/05/1712:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.7-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή07/05/1719:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 0-3 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΦΟΒΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο13/05/1710:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/05/1711:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-10
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/05/1717:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/05/1718:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο13/05/1719:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή14/05/1720:00ΠΕΓΙΟΣ Γ.5-1