facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο21/01/1710:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.7-0
ΡΟΥΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΡΟΥΦ Σάββατο21/01/1711:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/01/1711:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/01/1712:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΟΥΔΗ Σάββατο21/01/1719:30ΛΑΣΠΑΣ Δ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/01/1709:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.3-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή22/01/1710:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΟΥΔΗ Σάββατο28/01/1710:30ΖΥΓΑΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.2-4
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο28/01/1710:45ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο28/01/1712:00ΖΥΓΑΣ Π., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-5
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/01/1718:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/01/1709:00ΙΣΣΑ Α.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/01/1719:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Δευτέρα13/02/1719:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο04/02/1710:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.6-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/02/1710:45ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο04/02/1712:00ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.5-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/02/1712:45ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.4-2
ΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΡΟΥΦ Σάββατο04/02/1720:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή05/02/1710:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.8-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/02/1710:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο11/02/1709:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.3-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο11/02/1710:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΟΥΔΗ Σάββατο11/02/1711:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/02/1711:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Σάββατο11/02/1712:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.1-4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο11/02/1718:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/02/1709:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.4-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο18/02/1710:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.6-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/02/1717:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/02/1717:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/02/1719:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-2
ΡΟΥΦ - ΥΜΗΤΤΟΣΡΟΥΦ Σάββατο18/02/1719:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/02/1710:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΨΑΡΡΟΣ Γ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή19/02/1710:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο04/03/1709:15ΔΗΜΑΣ Ν., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο04/03/1710:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΡΟΥΦΓΟΥΔΗ Σάββατο04/03/1711:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.4-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο04/03/1711:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/03/1718:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή05/03/1710:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή05/03/1713:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο11/03/1718:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-6
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/03/1719:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή12/03/1710:00ΟΝΤΟΣ Κ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/03/1718:45ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή26/03/1710:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-10
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή26/03/1711:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή26/03/1715:15ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/03/1709:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/03/1709:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΟΥΔΗ Σάββατο18/03/1711:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο18/03/1712:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο18/03/1713:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.9-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο18/03/1714:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.5-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΡΟΥΦΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή19/03/1711:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΨΑΡΡΟΣ Γ.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/04/1712:45ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-1
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Σάββατο01/04/1714:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/04/1714:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο01/04/1717:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/04/1719:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή02/04/1713:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή02/04/1718:45ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/04/1710:00ΖΥΓΑΣ Π.2-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο08/04/1711:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.4-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο08/04/1711:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.4-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο08/04/1712:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.5-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/04/1714:15ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.4-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο08/04/1714:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.5-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή09/04/1713:15ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-5


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/04/1711:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-6
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΡΟΥΦ Σάββατο22/04/1711:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο22/04/1711:45ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο22/04/1713:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-5
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/04/1718:45ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-5
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/04/1709:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/04/1710:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.3-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΡΟΥΦΓΟΥΔΗ Σάββατο06/05/1711:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο06/05/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο06/05/1711:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.8-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο06/05/1712:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-5
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/05/1719:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή07/05/1709:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/05/1710:00ΙΣΣΑ Α.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/05/1709:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-2
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο13/05/1709:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/05/1709:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-6
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο13/05/1710:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο13/05/1712:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/05/1715:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/05/1720:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5