facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παμπαίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/01/1709:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-2
ΑΕΚ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο21/01/1710:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.4-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/01/1712:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο21/01/1717:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/01/1717:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.5-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/01/1709:00ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή22/01/1718:45ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο28/01/1709:45ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/01/1712:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο28/01/1715:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΚΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο28/01/1718:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-8
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο28/01/1718:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/01/1719:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή29/01/1716:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/02/1710:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-6
ΑΕΚ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο04/02/1710:30ΧΙΟΝΗΣ Α.7-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/02/1718:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο04/02/1719:30ΓΑΚΗΣ Α.6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο04/02/1720:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/02/1718:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή05/02/1718:45ΡΟΥΣΣΟΣ Π.7-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/02/1711:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/02/1712:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/02/1712:45ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/02/1714:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο11/02/1718:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή12/02/1710:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕΚΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/02/1715:45ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/02/1710:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-6
ΑΕΚ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο18/02/1710:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/02/1718:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο18/02/1719:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.7-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/02/1719:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο18/02/1720:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΝΑΡΗΣ Χ.8-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή19/02/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕΚΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/03/1710:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο04/03/1712:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.4-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/03/1713:15ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-6
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/03/1715:15ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/03/1716:15ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/03/1717:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/03/1719:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή12/03/1717:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.5-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/03/1719:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή12/03/1720:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.7-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο25/03/1717:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-7
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο25/03/1718:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-0
ΑΕΚ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΚυριακή26/03/1710:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.4-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή26/03/1716:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/03/1709:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-5
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/03/1710:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.7-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/03/1713:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/03/1718:00ΓΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/03/1718:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή19/03/1718:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΚΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/03/1719:45ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο01/04/1709:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο01/04/1710:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.5-0
ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο01/04/1710:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-5
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/04/1711:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/04/1713:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/04/1718:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή02/04/1719:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.12-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/04/1709:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-7
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/04/1710:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο08/04/1710:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.6-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/04/1710:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.5-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο08/04/1710:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΕΚΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο08/04/1713:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο08/04/1720:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/04/1709:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/04/1709:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/04/1709:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-5
ΑΕΚ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο22/04/1710:30ΧΙΟΝΗΣ Α.3-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/04/1711:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/04/1711:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/04/1713:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο06/05/1709:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0
ΑΕΚ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο06/05/1710:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/05/1710:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο06/05/1720:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.12-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή07/05/1711:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/05/1719:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή07/05/1720:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.6-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/05/1709:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕΚΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/05/1710:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-7
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/05/1711:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.3-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/05/1711:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/05/1717:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή14/05/1718:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/05/1720:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-6