facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/01/1711:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο21/01/1713:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/01/1717:45ΓΑΚΗΣ Α.1-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο21/01/1718:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η.4-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/01/1709:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή22/01/1710:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή22/01/1712:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/01/1710:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο28/01/1711:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.6-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/01/1711:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/01/1712:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο28/01/1712:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο28/01/1713:15ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΝΑΡΗΣ Χ.2-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/01/1717:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/02/1711:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο04/02/1719:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο04/02/1719:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-6
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο04/02/1720:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή05/02/1709:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή05/02/1710:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή05/02/1716:15ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/02/1710:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.5-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο11/02/1710:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/02/1712:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/02/1713:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο11/02/1713:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.7-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο11/02/1713:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή12/02/1711:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/02/1711:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο18/02/1712:15ΔΗΜΑΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ.5-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο18/02/1716:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/02/1716:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο18/02/1718:30ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή19/02/1709:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή19/02/1710:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/03/1710:15ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/03/1711:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο04/03/1712:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.3-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο04/03/1713:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.7-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο04/03/1714:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή05/03/1711:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.5-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή05/03/1717:00ΓΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/03/1713:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-3
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/03/1717:15ΖΥΓΑΣ Π.0-4
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο11/03/1717:45ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο11/03/1718:45ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή26/03/1710:00ΔΗΜΑΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.0-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή26/03/1710:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή26/03/1712:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο18/03/1710:00ΔΗΜΑΣ Ν.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο18/03/1710:30ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/03/1711:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο18/03/1712:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/03/1713:15ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.0-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή19/03/1712:15ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.4-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή19/03/1718:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.5-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο01/04/1709:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο01/04/1713:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.3-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/04/1718:45ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο01/04/1719:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή02/04/1709:00ΓΑΚΗΣ Α.6-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή02/04/1712:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή02/04/1712:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο08/04/1715:00ΔΗΜΑΣ Ν.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο08/04/1716:30ΓΑΚΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή09/04/1710:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.6-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή09/04/1710:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή09/04/1713:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τρίτη11/04/1716:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο22/04/1710:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-3
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο22/04/1714:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/04/1717:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/04/1720:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.6-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/04/1711:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή23/04/1719:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-6
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/04/1719:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο06/05/1709:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο06/05/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.5-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/05/1713:15ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο06/05/1719:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο06/05/1719:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.4-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/05/1719:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή07/05/1717:00ΙΣΣΑ Α.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο13/05/1710:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/05/1713:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/05/1718:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.8-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο13/05/1719:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο13/05/1720:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή14/05/1710:00ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.0-3
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή14/05/1718:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-2