facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παμπαίδων 6ος Όμιλος
Παμπαίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/01/1711:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο21/01/1713:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο21/01/1718:00ΡΑΠΤΗΣ Σ.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/01/1718:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή22/01/1712:30ΡΑΠΤΗΣ Σ.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/01/1713:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/01/1720:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο28/01/1711:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο28/01/1717:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/01/1719:15ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/01/1719:45ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή29/01/1715:15ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή29/01/1717:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή29/01/1718:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο04/02/1710:15ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/02/1713:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο04/02/1713:15ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο04/02/1713:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.6-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο04/02/1716:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.0-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/02/1718:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/02/1717:15ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/02/1710:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.3-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο11/02/1711:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/02/1712:45ΡΑΠΤΗΣ Σ.0-4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο11/02/1717:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.6-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο11/02/1719:15ΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή12/02/1715:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/02/1717:45ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/02/1713:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΨΑΡΡΟΣ Γ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο18/02/1715:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο18/02/1717:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή19/02/1712:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή19/02/1713:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.4-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/02/1718:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΨΑΡΡΟΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-4
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/02/1718:45ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/03/1712:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-4
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/03/1712:45ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο04/03/1714:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/03/1717:15ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.4-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο04/03/1719:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή05/03/1713:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-6
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή05/03/1715:15ΙΣΣΑ Α.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο11/03/1716:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή12/03/1712:00ΟΝΤΟΣ Κ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Κυριακή12/03/1716:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/03/1717:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-4
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/03/1719:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή12/03/1720:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή26/03/1714:15ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.5-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο18/03/1710:00ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.3-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/03/1712:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/03/1712:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΨΑΡΡΟΣ Γ.0-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο18/03/1714:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/03/1717:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή19/03/1712:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-9
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή19/03/1719:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ