facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων-12ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων-11ος Όμιλος 2ος Γύρος
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΙΣΧΥΡΩΝ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/01/1712:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.5-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/01/1712:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/01/1712:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-5
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/01/1712:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/01/1716:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-2
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο21/01/1710:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.4-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/01/1710:45ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/01/1718:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/01/1719:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.5-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/01/1717:45ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο28/01/1712:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/01/1713:45ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.5-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο28/01/1719:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/01/1718:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.4-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή29/01/1718:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-0
Ρεπό: ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/02/1712:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΝΑΡΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/02/1718:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-6
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/02/1719:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/02/1719:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή05/02/1710:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-5
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο11/02/1709:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΝΑΡΗΣ Χ.2-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/02/1712:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/02/1716:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/02/1714:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΝΑΡΗΣ Χ.8-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/02/1718:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
Ρεπό: ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/02/1709:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.5-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο18/02/1710:30ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/02/1713:15ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΝΑΡΗΣ Χ.1-4
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/02/1718:00ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή19/02/1710:30ΙΣΣΑ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.2-2
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/03/1709:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο04/03/1711:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/03/1713:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/03/1718:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.4-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/03/1718:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.6-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/03/1719:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο25/03/1717:30ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο25/03/1719:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή26/03/1712:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/03/1715:15ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/03/1709:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/03/1719:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή19/03/1710:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/03/1718:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/03/1719:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/04/1712:30ΓΑΚΗΣ Α., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/04/1713:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/04/1712:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/04/1718:45ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή02/04/1719:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο08/04/1710:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.4-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/04/1712:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.5-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/04/1712:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή09/04/1713:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-6
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/04/1714:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-3
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ