facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων-11ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων-10ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων-12ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο14/01/1709:00ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.5-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο14/01/1711:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.9-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/01/1713:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο14/01/1715:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ0-3 α.α.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/01/1710:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/01/1717:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-6
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/01/1719:00ΖΥΓΑΣ Π.2-1
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο28/01/1711:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΨΑΡΡΟΣ Γ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο28/01/1713:00ΔΗΜΑΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.3-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή29/01/1710:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ0-3 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/02/1709:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-7
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο04/02/1710:00ΖΥΓΑΣ Π., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.5-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/02/1712:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/02/1720:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-11
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ0-3 α.α.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο11/02/1712:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο11/02/1712:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή12/02/1713:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-5
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο18/02/1710:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/02/1712:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.5-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/02/1717:45ΔΗΜΑΣ Ν.2-5
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή19/02/1718:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-4
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο04/03/1712:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/03/1713:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο04/03/1714:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-4
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή12/03/1718:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.0-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/03/1717:15ΓΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.4-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή26/03/1709:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.8-3
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή26/03/1712:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-3
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ0-3 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ0-3 α.α.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/03/1713:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή19/03/1710:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/03/1718:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-8
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ3-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/04/1716:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.1-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΑΠΑΓΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή02/04/1713:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.3-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή02/04/1719:15ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-2
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ0-3 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ0-3 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο08/04/1710:00ΙΣΣΑ Α.2-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/04/1712:45ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.7-3
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη12/04/1716:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ