facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων-11ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων-10ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων-12ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο14/01/1709:00ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.5-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο14/01/1711:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.9-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/01/1713:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο14/01/1715:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/01/1710:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/01/1717:15
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/01/1719:00
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ