facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων-10ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-3η Αγωνιστική
Παίδων-11ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/01/1711:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/01/1718:45ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.4-0
ΡΟΥΦ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή15/01/1709:30ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.3-1
ΠΕΥΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή15/01/1709:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.6-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/01/1720:00ΤΖΙΚΑΣ Ε.7-0
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/01/1711:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΡΟΥΦΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/01/1720:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/01/1717:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-4
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/01/1718:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/01/1720:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-4
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/01/1711:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.4-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/01/1717:15ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.4-0
ΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο28/01/1720:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.3-2
ΠΕΥΚΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή29/01/1709:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/01/1718:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-5
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ3-0 α.α.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/02/1717:15ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/02/1719:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-8
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΠΕΥΚΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/02/1720:15ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΡΟΥΦΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/02/1720:30ΟΝΤΟΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο11/02/1710:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/02/1717:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/02/1720:15ΙΣΣΑ Α.7-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή12/02/1709:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.6-1
ΡΟΥΦ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή12/02/1718:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.3-1
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Σάββατο18/02/1710:45ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.3-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/02/1711:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/02/1720:15ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/02/1720:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/02/1720:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-0
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο04/03/1709:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.5-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/03/1717:15ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/03/1718:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή05/03/1709:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/03/1717:15ΖΥΓΑΣ Π.5-0
Ρεπό: ΡΟΥΦ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/03/1717:30ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4
ΡΟΥΦ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΡΟΥΦ Κυριακή12/03/1718:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/03/1720:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο25/03/1718:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-6
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/03/1718:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο18/03/1715:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/03/1717:15ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-0
ΠΕΥΚΗ - ΡΟΥΦΠΕΥΚΗΣ Σάββατο18/03/1718:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/03/1719:45ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/03/1719:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο01/04/1709:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/04/1718:45ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-2
ΡΟΥΦ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο01/04/1719:00ΖΥΓΑΣ Π.5-5
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/04/1709:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-6
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή02/04/1720:15ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.4-0
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο08/04/1714:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/04/1718:45ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/04/1720:15ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.3-0 α.α.
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/04/1714:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΨΑΡΡΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.6-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/04/1718:45ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν.5-2
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ