facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων-10ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων-11ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/01/1711:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/01/1718:45ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.4-0
ΡΟΥΦ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή15/01/1709:30ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.3-1
ΠΕΥΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή15/01/1709:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.6-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/01/1720:00ΤΖΙΚΑΣ Ε.7-0
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/01/1711:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΡΟΥΦΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/01/1720:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/01/1717:15
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/01/1718:30
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/01/1720:15
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2
ΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΠΕΥΚΗ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΡΟΥΦ
Ρεπό: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΡΟΥΦ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
Ρεπό: ΡΟΥΦ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΥΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΡΟΥΦ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗ
ΡΟΥΦ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ