facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων Όμιλος Ισχυρών - 1η Αγωνιστική >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο07/01/1710:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Σάββατο07/01/1714:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο07/01/1717:45ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή08/01/1710:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή08/01/1712:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή08/01/1716:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/01/1717:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/01/1709:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-4
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΙΑΣΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο14/01/1713:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/01/1717:15ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο14/01/1718:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/01/1719:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/01/1718:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/01/1719:00ΟΝΤΟΣ Κ.0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/01/1710:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/01/1711:15ΣΤΑΜΟΣ Μ.4-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/01/1711:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή22/01/1709:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή22/01/1711:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/01/1719:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή22/01/1720:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο28/01/1709:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/01/1711:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο28/01/1711:30ΧΙΟΝΗΣ Α.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/01/1717:45ΙΣΣΑ Α.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο28/01/1719:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή29/01/1718:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/01/1720:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/02/1711:15ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/02/1718:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΨΑΡΡΟΣ Γ.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή05/02/1710:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή05/02/1712:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή05/02/1717:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/02/1719:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή26/03/1713:30ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.3-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/02/1709:30ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/02/1712:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/02/1717:45ΓΑΚΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/02/1717:45ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο11/02/1719:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή12/02/1712:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή12/02/1719:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/02/1712:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/02/1719:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.11-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/02/1719:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-3
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή19/02/1710:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή19/02/1711:45ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή19/02/1717:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/02/1719:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/03/1709:30ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/03/1712:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο04/03/1717:45ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/03/1720:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.4-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή05/03/1716:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-5
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή05/03/1718:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή05/03/1720:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.9-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο11/03/1716:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/03/1718:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο11/03/1719:45ΓΑΚΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή12/03/1710:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/03/1718:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/03/1718:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο25/03/1716:00ΙΣΣΑ Α.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/03/1711:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/03/1712:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/03/1713:15ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/03/1717:45ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο18/03/1718:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-4
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/03/1720:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή19/03/1717:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.4-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο01/04/1719:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή02/04/1709:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.1-2
ΙΑΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή02/04/1712:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή02/04/1718:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή02/04/1719:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-7
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/04/1719:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/04/1720:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο08/04/1709:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο08/04/1710:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο08/04/1712:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο08/04/1716:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο08/04/1718:45ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο08/04/1719:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/04/1718:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.5-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο22/04/1709:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο22/04/1715:00ΙΣΣΑ Α.5-2
ΙΑΣΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή23/04/1714:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή23/04/1717:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-8
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/04/1719:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/04/1719:00ΙΣΣΑ Α.0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/04/1720:15ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-4