facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων-10ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο07/01/1710:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Σάββατο07/01/1714:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο07/01/1717:45ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή08/01/1710:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή08/01/1712:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή08/01/1716:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/01/1717:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/01/1709:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-4
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΙΑΣΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο14/01/1713:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/01/1717:15ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο14/01/1718:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/01/1719:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/01/1718:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/01/1719:00ΟΝΤΟΣ Κ.0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/01/1710:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/01/1711:15
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/01/1711:30
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή22/01/1709:30
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή22/01/1711:15
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/01/1719:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή22/01/1720:15


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΕ ΙΛΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ