facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/01/1709:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.4-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/01/1710:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο07/01/1714:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο07/01/1714:30ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/01/1720:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο07/01/1720:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή08/01/1715:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο14/01/1711:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-3
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/01/1712:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/01/1718:30ΓΑΚΗΣ Α.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο14/01/1719:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/01/1709:30ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/01/1710:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-7
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή15/01/1714:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο21/01/1710:30
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/01/1712:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο21/01/1713:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο21/01/1714:30
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο21/01/1716:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/01/1710:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή22/01/1711:30


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ