facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/01/1709:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.4-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/01/1710:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο07/01/1714:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο07/01/1714:30ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/01/1720:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο07/01/1720:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή08/01/1715:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο14/01/1711:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-3
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/01/1712:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/01/1718:30ΓΑΚΗΣ Α.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο14/01/1719:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/01/1709:30ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/01/1710:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-7
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή15/01/1714:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο21/01/1710:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/01/1712:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο21/01/1713:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.11-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο21/01/1714:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο21/01/1716:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/01/1710:00ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή22/01/1711:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/01/1709:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο28/01/1714:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/01/1715:15ΓΑΚΗΣ Α.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/01/1718:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/01/1719:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή29/01/1710:00ΔΗΜΑΣ Ν.0-5
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή29/01/1713:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/02/1709:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/02/1710:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο04/02/1712:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-4
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο04/02/1713:00ΖΥΓΑΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο04/02/1713:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή05/02/1712:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/02/1712:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/02/1709:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΨΑΡΡΟΣ Γ.2-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/02/1711:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο11/02/1711:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο11/02/1712:00ΔΗΜΑΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο11/02/1716:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-7
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο11/02/1720:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή12/02/1711:15ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/02/1709:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο18/02/1716:30ΙΣΣΑ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/02/1719:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.5-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή19/02/1711:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή19/02/1716:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.0-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή19/02/1717:15ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή19/02/1717:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/03/1710:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.6-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/03/1712:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο04/03/1717:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/03/1718:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή05/03/1711:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή05/03/1720:00ΓΑΚΗΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή12/03/1711:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή12/03/1713:15ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-4
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/03/1719:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.2-5
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή12/03/1720:00ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή12/03/1720:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.1-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο25/03/1714:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο25/03/1716:45


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/03/1709:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/03/1711:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/03/1711:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.5-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο18/03/1718:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/03/1718:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή19/03/1710:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή19/03/1712:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ