facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 6ος Όμιλος
Παίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο07/01/1711:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/01/1717:45ΟΝΤΟΣ Κ.3-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή08/01/1711:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή08/01/1712:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή08/01/1713:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/01/1720:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-5
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή08/01/1720:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο14/01/1710:30ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.4-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο14/01/1710:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/01/1711:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο14/01/1711:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/01/1717:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/01/1718:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/01/1720:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο21/01/1710:30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/01/1711:30
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο21/01/1715:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/01/1717:30
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο21/01/1718:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο21/01/1720:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή22/01/1711:45


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ