facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 6ος Όμιλος
Παίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο07/01/1711:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/01/1717:45ΟΝΤΟΣ Κ.3-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή08/01/1711:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή08/01/1712:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή08/01/1713:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/01/1720:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-5
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή08/01/1720:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο14/01/1710:30ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.4-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο14/01/1710:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/01/1711:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο14/01/1711:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/01/1717:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/01/1718:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/01/1720:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο21/01/1710:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/01/1711:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-5
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο21/01/1715:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/01/1717:30ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο21/01/1718:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.5-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο21/01/1720:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή22/01/1711:45ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.4-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο28/01/1718:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.4-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/01/1720:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.1-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή29/01/1710:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή29/01/1711:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή29/01/1711:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή29/01/1720:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή29/01/1720:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο04/02/1711:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο04/02/1711:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο04/02/1712:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΨΑΡΡΟΣ Γ.1-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή05/02/1711:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή05/02/1713:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή05/02/1716:00ΦΙΤΣΑΣ Β.4-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/02/1718:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΝΑΡΗΣ Χ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο11/02/1710:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο11/02/1714:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο11/02/1718:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.4-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή12/02/1711:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΨΑΡΡΟΣ Γ.2-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή12/02/1712:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/02/1719:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/02/1720:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο18/02/1709:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο18/02/1713:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/02/1718:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/02/1718:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο18/02/1720:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή19/02/1716:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή19/02/1717:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο04/03/1711:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο04/03/1718:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/03/1720:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή05/03/1710:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΨΑΡΡΟΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή05/03/1711:45ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/03/1718:45ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.5-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή05/03/1719:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/03/1717:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο11/03/1718:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή12/03/1709:45ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΨΑΡΡΟΣ Γ.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή12/03/1712:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Κυριακή12/03/1714:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/03/1718:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή26/03/1719:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο18/03/1718:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/03/1719:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο18/03/1720:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή19/03/1710:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΨΑΡΡΟΣ Γ.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή19/03/1711:45ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή19/03/1718:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/03/1720:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο01/04/1710:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-6
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/04/1711:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο01/04/1713:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο01/04/1713:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/04/1718:45ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή02/04/1710:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή02/04/1719:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο08/04/1711:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο08/04/1712:15ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο08/04/1719:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΨΑΡΡΟΣ Γ.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/04/1710:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή09/04/1711:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή09/04/1717:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/04/1720:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο22/04/1710:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο22/04/1710:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-4
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο22/04/1710:15ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο22/04/1713:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/04/1713:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.5-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/04/1717:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/04/1720:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-1