facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων-12ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων-11ος Όμιλος 2ος Γύρος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ 3-0 α.α.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/01/1709:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο07/01/1709:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΡΟΥΦ Σάββατο07/01/1709:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/01/1710:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-5
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/01/1710:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-5
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/01/1718:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 20-3 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο14/01/1710:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.4-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/01/1710:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/01/1710:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/01/1711:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/01/1712:30ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.5-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/01/1718:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/01/1709:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.3-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/01/1710:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/01/1711:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο21/01/1718:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-0 α.α.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/01/1719:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή22/01/1718:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/01/1719:30ΖΥΓΑΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο28/01/1709:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο28/01/1709:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο28/01/1710:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο28/01/1710:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο28/01/1710:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο28/01/1710:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο28/01/1711:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/02/1709:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/02/1710:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο04/02/1710:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.0-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/02/1711:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/02/1711:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-5
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο04/02/1711:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/02/1719:45ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ.4-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο11/02/1709:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.7-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο11/02/1709:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο11/02/1710:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/02/1710:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο11/02/1711:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-5
ΙΑΣΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο11/02/1718:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/02/1717:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΡΟΥΦ Σάββατο18/02/1709:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/02/1710:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/02/1711:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/02/1716:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/02/1717:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/02/1719:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/02/1720:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΙΑΣΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΙΑΣΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΙΑΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ