facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων-12ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων-11ος Όμιλος 2ος Γύρος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/01/1709:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο07/01/1709:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΡΟΥΦ Σάββατο07/01/1709:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/01/1710:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-5
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/01/1710:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-5
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/01/1718:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο14/01/1710:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.4-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/01/1710:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/01/1710:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/01/1711:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/01/1712:30ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.5-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/01/1718:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/01/1709:00
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/01/1710:30
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/01/1711:30
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο21/01/1718:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/01/1719:30
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή22/01/1718:00
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/01/1719:30


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΙΑΣΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΙΑΣΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΙΑΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ