facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων-11ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων-10ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων-12ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/01/1710:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.3-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο07/01/1711:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-6
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο07/01/1712:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο07/01/1713:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΡΟΥΦ Σάββατο07/01/1718:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/01/1717:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΟΥΦ Κυριακή08/01/1718:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/01/1710:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο14/01/1710:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/01/1715:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/01/1715:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΣΣΑ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-3
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΛΕΟΝΤΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/01/1717:00ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.5-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή15/01/1717:15ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/01/1718:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΟΥΦ Σάββατο21/01/1709:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-6
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/01/1710:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-3
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο21/01/1711:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο21/01/1718:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή22/01/1713:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.2-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή22/01/1717:15ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.5-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/01/1717:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-8


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο28/01/1710:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο28/01/1710:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/01/1717:15ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/01/1718:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.4-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Σάββατο28/01/1718:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή29/01/1711:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.3-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή29/01/1719:00ΙΣΣΑ Α., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο04/02/1710:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/02/1710:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/02/1711:00ΙΣΣΑ Α.1-4
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο04/02/1712:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο04/02/1716:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-3
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο04/02/1718:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-5
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή05/02/1712:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο11/02/1709:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο11/02/1710:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΕΟΝΤΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο11/02/1710:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/02/1717:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο11/02/1718:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή12/02/1709:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.5-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή12/02/1718:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο18/02/1711:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/02/1711:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/02/1712:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/02/1713:15ΙΣΣΑ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π.1-5
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο18/02/1714:45ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΔΗΜΑΣ Ν.0-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο18/02/1717:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή19/02/1718:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΖΥΓΑΣ Π.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο04/03/1709:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-7
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/03/1710:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο04/03/1710:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΡΟΥΦ Σάββατο04/03/1718:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.7-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/03/1719:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Ν.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή05/03/1713:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή05/03/1717:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/03/1711:15ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο11/03/1718:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή12/03/1713:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή12/03/1719:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο25/03/1713:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/03/1710:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-7
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή26/03/1712:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο18/03/1709:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.7-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο18/03/1710:00ΖΥΓΑΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο18/03/1710:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/03/1711:15ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.5-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΛΑΤΩΝΡΟΥΦ Σάββατο18/03/1711:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.4-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή19/03/1710:00ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή19/03/1719:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/04/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-6
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο01/04/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/04/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο01/04/1716:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΓΟΥΔΗ Σάββατο01/04/1718:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή02/04/1714:30ΓΑΚΗΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή02/04/1719:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο08/04/1710:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.3-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο08/04/1710:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο08/04/1713:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.4-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο08/04/1719:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΡΟΥΦ Σάββατο08/04/1719:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή09/04/1718:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΑΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη12/04/1719:45ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο22/04/1710:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.2-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο22/04/1711:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/04/1711:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-9
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο22/04/1719:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/04/1719:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή23/04/1710:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.0-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή23/04/1717:00ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-1