facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων-10ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-3η Αγωνιστική
Νέων-11ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο07/01/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΖΥΓΑΣ Π.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/01/1711:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.4-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/01/1718:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή08/01/1711:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-0 α.α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή08/01/1717:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/01/1717:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-4
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/01/1719:15ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο14/01/1710:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/01/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.3-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/01/1718:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/01/1719:15ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-5
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/01/1718:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/01/1719:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΙΣΣΑ Α.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή15/01/1720:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/01/1711:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο21/01/1711:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο21/01/1718:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή22/01/1713:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-5
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/01/1718:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/01/1718:30ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.4-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/01/1720:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/01/1711:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο28/01/1711:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο28/01/1712:45ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο28/01/1719:45ΦΙΤΣΑΣ Β., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.7-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή29/01/1713:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή29/01/1718:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/01/1719:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/02/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/02/1711:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο04/02/1711:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο04/02/1711:45ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο04/02/1713:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο04/02/1718:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/02/1718:45ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/02/1711:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Σ.0-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/02/1718:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΙΣΣΑ Α.4-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή12/02/1717:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.5-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/02/1717:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή12/02/1718:15ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή12/02/1719:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή12/02/1720:30ΙΣΣΑ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο18/02/1711:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.3-0 α.α.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/02/1711:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/02/1711:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/02/1712:45ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-5
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο18/02/1718:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.3-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο18/02/1718:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή19/02/1718:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/03/1711:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΨΑΡΡΟΣ Γ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Κυριακή05/03/1716:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή05/03/1717:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-5
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/03/1717:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΑΣ Ν.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή05/03/1718:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/03/1720:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή05/03/1720:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο11/03/1718:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/03/1718:45ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο11/03/1719:45ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/03/1718:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.3-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή26/03/1711:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΨΑΡΡΟΣ Γ.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή26/03/1713:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή26/03/1719:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/03/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.2-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο18/03/1718:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.3-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/03/1711:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή19/03/1713:15ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Κυριακή19/03/1716:00ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.9-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή19/03/1719:003-0 α.α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/03/1720:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο01/04/1709:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.2-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/04/1711:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.4-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/04/1718:45ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή02/04/1712:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.6-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή02/04/1712:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/04/1719:00ΖΥΓΑΣ Π., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/04/1720:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ3-0 α.α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο08/04/1710:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΕΡΗΣ Κ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/04/1711:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.4-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο08/04/1719:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή09/04/1717:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/04/1718:45ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή09/04/1719:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΙΣΣΑ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ0-3 α.α.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο22/04/1709:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο22/04/1711:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΨΑΡΡΟΣ Γ.2-5
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/04/1712:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/04/1720:15ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.3-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/04/1719:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.5-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/04/1720:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-1