facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων-10ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο07/01/1709:45ΙΣΣΑ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο07/01/1710:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο07/01/1712:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/01/1718:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/01/1718:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/01/1718:00ΙΣΣΑ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή08/01/1718:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/01/1709:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/01/1710:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/01/1710:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο14/01/1711:00ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο14/01/1712:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.5-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/01/1717:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/01/1718:00ΓΑΚΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/01/1709:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο21/01/1710:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο21/01/1710:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Σάββατο21/01/1712:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/01/1717:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο21/01/1720:15ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/01/1718:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΚΟΛΩΝΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΟΛΩΝΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ