facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων Όμιλος Ισχυρών - 1η Αγωνιστική >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο07/01/1709:45ΙΣΣΑ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο07/01/1710:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο07/01/1712:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/01/1718:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/01/1718:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/01/1718:00ΙΣΣΑ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή08/01/1718:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/01/1709:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/01/1710:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/01/1710:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο14/01/1711:00ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο14/01/1712:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.5-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/01/1717:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/01/1718:00ΓΑΚΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/01/1709:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο21/01/1710:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο21/01/1710:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Σάββατο21/01/1712:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/01/1717:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο21/01/1720:15ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.4-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/01/1718:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/01/1709:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/01/1710:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο28/01/1710:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.5-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο28/01/1712:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο28/01/1714:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/01/1718:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.4-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/01/1718:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/02/1709:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/02/1709:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο04/02/1710:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο04/02/1710:45ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο04/02/1718:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή05/02/1715:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή05/02/1718:00ΙΣΣΑ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/02/1709:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/02/1709:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.3-5
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/02/1710:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/02/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.3-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/02/1714:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/02/1718:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/02/1718:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο18/02/1710:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/02/1717:30ΓΑΚΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο18/02/1718:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.6-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο18/02/1718:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή19/02/1717:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/02/1718:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/02/1718:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/03/1709:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/03/1710:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/03/1711:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/03/1711:15ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/03/1718:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/03/1718:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή05/03/1718:15ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/03/1709:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο11/03/1710:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο11/03/1714:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΚΟΛΩΝΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο11/03/1717:45ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/03/1718:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-5
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο25/03/1716:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή26/03/1710:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/03/1709:15ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/03/1710:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΙΣΣΑ Α.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο18/03/1710:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/03/1718:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/03/1718:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.4-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/03/1718:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή19/03/1720:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/04/1709:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/04/1709:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο01/04/1715:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/04/1720:15ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Κυριακή02/04/1710:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-4
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή02/04/1712:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη12/04/1718:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/04/1710:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο08/04/1710:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο08/04/1712:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.3-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/04/1712:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο08/04/1714:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο08/04/1719:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.4-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/04/1719:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/04/1709:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.6-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο22/04/1711:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/04/1711:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/04/1712:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/04/1719:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/04/1719:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι.4-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή23/04/1710:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-2