facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΡΟΥΦΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο07/01/1709:15ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο07/01/1710:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.7-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΡΟΥΦ Σάββατο07/01/1711:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/01/1712:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο07/01/1718:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή08/01/1718:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/01/1719:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.3-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/01/1710:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-0
ΡΟΥΦ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΡΟΥΦ Σάββατο14/01/1718:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.2-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/01/1718:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο14/01/1718:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.4-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο14/01/1718:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.8-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/01/1719:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Κυριακή15/01/1718:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/01/1710:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/01/1717:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/01/1717:15
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο21/01/1719:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/01/1719:30
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή22/01/1717:30
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή22/01/1718:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΡΟΥΦ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1
ΡΟΥΦ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΟΥΦ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΡΟΥΦ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ