facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΡΟΥΦΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο07/01/1709:15ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο07/01/1710:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.7-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΡΟΥΦ Σάββατο07/01/1711:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/01/1712:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο07/01/1718:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή08/01/1718:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/01/1719:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.3-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/01/1710:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-0
ΡΟΥΦ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΡΟΥΦ Σάββατο14/01/1718:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.2-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/01/1718:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο14/01/1718:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.4-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο14/01/1718:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.8-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/01/1719:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Κυριακή15/01/1718:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/01/1710:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/01/1717:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/01/1717:15ΖΥΓΑΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο21/01/1719:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.5-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/01/1719:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΑΚΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-2
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή22/01/1717:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή22/01/1718:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΡΟΥΦ Σάββατο28/01/1709:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο28/01/1710:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΗΜΑΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο28/01/1717:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο28/01/1718:00ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο28/01/1718:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Ν.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/01/1718:30ΓΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.3-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/01/1719:30ΖΥΓΑΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο04/02/1709:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/02/1712:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/02/1717:15ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/02/1718:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή05/02/1710:15ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή05/02/1710:45ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή05/02/1718:00ΓΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Σάββατο11/02/1710:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο11/02/1718:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο11/02/1718:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο11/02/1718:30ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/02/1719:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή12/02/1718:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Σ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή12/02/1720:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο18/02/1710:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-2
ΡΟΥΦ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο18/02/1712:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/02/1713:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/02/1719:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/02/1717:45ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-2
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή19/02/1719:15ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή19/02/1719:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο04/03/1710:00ΖΥΓΑΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο04/03/1710:45ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-5
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/03/1717:15ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΑΣ Ν.2-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο04/03/1718:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο04/03/1719:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.4-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο04/03/1720:00ΓΑΚΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π.2-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή05/03/1718:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή12/03/1718:00ΓΑΚΗΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή12/03/1718:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο25/03/1714:00
ΡΟΥΦ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο25/03/1718:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/03/1719:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο25/03/1720:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή26/03/1718:30


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο18/03/1713:45ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο18/03/1718:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΗΜΑΣ Ν.3-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/03/1719:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/03/1719:45ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο18/03/1720:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή19/03/1715:45ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή19/03/1718:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΡΟΥΦ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ