facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 6ος Όμιλος
Νέων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο07/01/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/01/1712:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/01/1712:15ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/01/1712:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΣΣΑ Α.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο07/01/1713:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο07/01/1718:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.4-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/01/1719:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο14/01/1710:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/01/1711:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/01/1712:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/01/1717:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή15/01/1709:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/01/1712:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή15/01/1714:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.7-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/01/1709:30
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/01/1709:30
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο21/01/1710:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο21/01/1714:45
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο21/01/1719:30
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/01/1720:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/01/1720:15


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΕΥΚΗ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ