facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 6ος Όμιλος
Νέων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο07/01/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/01/1712:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/01/1712:15ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/01/1712:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΣΣΑ Α.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο07/01/1713:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο07/01/1718:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.4-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/01/1719:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο14/01/1710:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/01/1711:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/01/1712:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/01/1717:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή15/01/1709:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/01/1712:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή15/01/1714:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.7-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/01/1709:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/01/1709:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο21/01/1710:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.3-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο21/01/1714:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο21/01/1719:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/01/1720:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/01/1720:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο28/01/1709:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο28/01/1709:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο28/01/1711:45ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/01/1712:15ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο28/01/1712:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/01/1717:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή29/01/1712:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο04/02/1710:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο04/02/1715:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο04/02/1719:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο04/02/1719:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.4-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/02/1720:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΕΥΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή05/02/1720:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/02/1720:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο11/02/1710:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο11/02/1712:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.4-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο11/02/1717:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.3-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο11/02/1717:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο11/02/1719:45ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή12/02/1712:45ΔΗΜΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή12/02/1716:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο18/02/1710:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο18/02/1710:15ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο18/02/1711:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο18/02/1715:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο18/02/1720:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/02/1720:15ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή19/02/1719:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-5


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο04/03/1710:15ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο04/03/1712:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο04/03/1717:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/03/1718:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.5-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο04/03/1719:45ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο04/03/1720:15ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/03/1717:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/03/1720:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΕΥΚΗΣ Κυριακή12/03/1710:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή12/03/1710:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή12/03/1714:15ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή12/03/1717:30ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή12/03/1718:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή12/03/1720:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/03/1709:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-5
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο18/03/1710:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.6-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο18/03/1712:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο18/03/1719:45ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/03/1712:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/03/1717:15ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/03/1717:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο01/04/1709:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.5-0
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή02/04/1710:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή02/04/1710:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-7
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή02/04/1713:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή02/04/1713:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή02/04/1715:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή02/04/1720:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/04/1709:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο08/04/1709:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο08/04/1712:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΨΑΡΡΟΣ Γ.0-7
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/04/1718:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή09/04/1711:45ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΟΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή09/04/1719:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/04/1719:15ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΨΑΡΡΟΣ Γ.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΥΚΗΣ Σάββατο22/04/1710:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο22/04/1712:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/04/1719:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/04/1720:15ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή23/04/1713:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/04/1720:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή23/04/1720:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-0