facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο29/09/1216:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή30/09/1211:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Π.1-0
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/09/1216:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή30/09/1216:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.2-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή30/09/1216:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή30/09/1216:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή30/09/1216:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΖΕΠΑ Α.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή30/09/1216:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1216:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.0-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/10/1216:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-0
ΒΥΡΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο06/10/1216:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-5
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/10/1211:00ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/10/1211:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/10/1213:00ΚΟΛΛΙΑΣ Ν., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Α., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή07/10/1216:30ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-0
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1216:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΟΥΚΑΚΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/10/1216:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΙΟΣΕΣ Β.6-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή14/10/1211:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/10/1211:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή14/10/1216:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή14/10/1216:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.4-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή14/10/1216:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/10/1216:00ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Π.0-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1216:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1216:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.2-1
ΒΥΡΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο20/10/1216:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/10/1216:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.1-0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/10/1211:00ΚΟΛΛΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/10/1211:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/10/1216:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή21/10/1216:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.5-0
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1216:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/11/1215:00ΚΟΛΛΙΑΣ Ν., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/11/1211:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.3-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή04/11/1211:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-5
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή04/11/1215:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.2-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1215:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή04/11/1215:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.1-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΒΥΡΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/11/1215:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.2-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή04/11/1215:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/11/1215:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-0
ΒΥΡΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο10/11/1215:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.1-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/11/1215:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ.5-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/11/1209:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΚΟΥΚΑΚΙ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΡΟΥΦ Κυριακή11/11/1211:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.1-4
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή11/11/1215:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/11/1215:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.1-0
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1215:00ΚΟΛΛΙΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΥΚΑΚΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/11/1215:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/11/1211:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή18/11/1211:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-4
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή18/11/1215:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.2-5
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1215:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή18/11/1215:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.3-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή18/11/1215:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή18/11/1215:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο24/11/1215:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/11/1215:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΤΗΣΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/11/1215:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/11/1211:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή25/11/1215:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΙΟΣΕΣ Β.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/11/1215:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-3
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη05/12/1215:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Τετάρτη12/12/1215:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΙΛΙΟΥ Σάββατο01/12/1215:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο01/12/1215:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο01/12/1215:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή02/12/1211:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/12/1215:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.4-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή02/12/1215:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή02/12/1215:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.0-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή02/12/1215:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-6


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο08/12/1215:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/12/1215:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/12/1215:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή09/12/1211:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/12/1211:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.2-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΙΛΙΟΥ Κυριακή09/12/1211:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/12/1215:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-0
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/12/1215:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/12/1215:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή16/12/1211:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΖΟΥΤΗΣ Χ.1-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΥΚΑΚΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή16/12/1215:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή16/12/1215:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή16/12/1215:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή16/12/1215:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1215:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.3-3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή16/12/1215:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/12/1215:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/12/1215:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.2-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΒΥΡΩΝΡΟΥΦ Κυριακή23/12/1210:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/12/1211:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/12/1212:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή23/12/1215:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΖΟΥΤΗΣ Χ.5-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/12/1215:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.1-1
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/12/1215:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΟΥΚΑΚΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο05/01/1315:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-1
ΒΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο05/01/1315:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/01/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή06/01/1315:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ.2-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/01/1315:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/01/1315:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΖΟΥΤΗΣ Γ.2-1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή06/01/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή06/01/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.4-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/01/1315:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/01/1315:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.4-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/01/1311:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.0-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/01/1311:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή13/01/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή13/01/1315:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/01/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΒΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1315:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.5-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/01/1315:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/01/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-0
ΒΥΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο19/01/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/01/1311:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.5-0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/01/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-4
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή20/01/1315:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.0-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/01/1315:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.2-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/01/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.4-0
ΒΥΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο26/01/1315:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/01/1310:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή27/01/1311:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.0-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή27/01/1311:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.3-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/01/1315:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/01/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή27/01/1315:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.2-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/02/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο02/02/1315:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.1-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή03/02/1311:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1315:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή03/02/1315:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι.0-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/02/1315:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή03/02/1315:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή03/02/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.3-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/02/1315:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι.3-0
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο09/02/1315:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/02/1311:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/02/1311:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/02/1312:30ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΡΟΥΦ Κυριακή10/02/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/02/1315:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΖΟΥΤΗΣ Χ.0-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή10/02/1315:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/02/1311:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-5
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/02/1311:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή17/02/1312:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/02/1315:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/02/1315:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΜΠΥΡΟΣ Β.0-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/02/1315:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΒΥΡΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή17/02/1315:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή17/02/1315:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/02/1315:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.4-2
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο23/02/1315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/02/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή24/02/1311:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/02/1315:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή24/02/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/02/1315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.0-1
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/02/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.3-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/03/1315:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/03/1311:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΙΛΙΟΥ Κυριακή03/03/1312:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/03/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/03/1315:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΥΡΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή03/03/1315:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.0-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/03/1315:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΣΥΨΑΣ Ι.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή03/03/1315:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΠΥΡΟΣ Β.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/03/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.5-2
ΒΥΡΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο09/03/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΥΡΟΣ Β.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/03/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/03/1312:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή10/03/1312:15ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή10/03/1315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή10/03/1315:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/03/1315:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.4-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/03/1315:45ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.4-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Σάββατο23/03/1315:45ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/03/1315:45ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/03/1315:45ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή24/03/1315:45ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ.0-4
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/03/1315:45ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.3-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή24/03/1315:45ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή24/03/1315:45ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.0-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο30/03/1316:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/03/1316:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο30/03/1316:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/03/1316:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.4-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή31/03/1311:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή31/03/1311:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή31/03/1317:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι.4-4
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/03/1317:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΥΡΟΣ Β.0-3


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/04/1317:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.0-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο06/04/1317:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή07/04/1317:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/04/1317:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή07/04/1317:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.4-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή07/04/1317:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/04/1317:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/04/1317:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Σάββατο13/04/1317:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-2
ΒΥΡΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο13/04/1317:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/04/1317:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/04/1317:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/04/1317:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.4-0
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/04/1317:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/04/1311:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΙΛΙΟΥ Κυριακή14/04/1317:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.2-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο20/04/1317:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο20/04/1317:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/04/1317:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/04/1317:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/04/1317:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.1-4
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/04/1317:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.1-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/04/1317:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.4-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/04/1317:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ.1-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο27/04/1317:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή28/04/1317:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή28/04/1317:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.0-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή28/04/1317:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ.1-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή28/04/1317:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή28/04/1317:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή28/04/1317:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-0
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/04/1317:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-2


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/05/1317:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/05/1310:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/05/1317:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.5-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή12/05/1317:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή12/05/1317:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή12/05/1317:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή12/05/1317:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-1
ΒΥΡΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή12/05/1317:30ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.0-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή19/05/1317:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή19/05/1317:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΝΑΡΗΣ Η., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.3-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή19/05/1317:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.3-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/05/1317:30ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.1-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/05/1317:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΒΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/05/1317:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.5-2
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/05/1317:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή19/05/1317:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.3-0