facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών 6ος Όμιλος

<< Ακαδημιών 5ος Όμιλος
Ακαδημιών 7ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦ Σάββατο08/10/1613:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-3 α.α.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/10/1614:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο08/10/1618:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Κυριακή09/10/1618:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο22/10/1618:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-5
ΡΟΥΦ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο22/10/1620:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/10/1617:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.5-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο29/10/1611:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/11/1612:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.6-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/11/1618:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/11/1618:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΟΥΦ Κυριακή06/11/1609:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/11/1612:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.1-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο19/11/1613:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-5
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή20/11/1610:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-6
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή20/11/1616:00ΓΑΚΗΣ Α.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/12/1612:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/12/1613:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.4-1
ΡΟΥΦ - ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦ Σάββατο03/12/1619:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.5-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή04/12/1618:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/01/1712:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/01/1717:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/01/1720:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ3-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/02/1712:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/02/1718:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.5-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Κυριακή05/02/1718:00ΔΗΜΑΣ Ν.0-9