facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών 5ος Όμιλος

<< Ακαδημιών 4ος Όμιλος
Ακαδημιών 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο08/10/1613:30ΚΙΝΑΣ Κ.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή09/10/1609:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή09/10/1618:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή09/10/1618:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο22/10/1609:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο22/10/1610:00ΚΙΝΑΣ Κ.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο22/10/1618:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.4-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/10/1617:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/11/1609:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.0-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο05/11/1610:30ΚΙΝΑΣ Κ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο05/11/1618:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο05/11/1618:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.5-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο19/11/1611:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.5-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/11/1613:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή20/11/1609:30ΓΑΚΗΣ Α.1-7
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΕΡΨΙΘΕΑORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή20/11/1610:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/12/1609:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο03/12/1616:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο03/12/1617:30ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο03/12/1618:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/01/1710:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-4
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο21/01/1713:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή22/01/1709:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή22/01/1718:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-7


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο04/02/1717:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.5-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο04/02/1718:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.0-4
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή05/02/1710:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή05/02/1710:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-0