facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών 3ος Όμιλος

<< Ακαδημιών 2ος Όμιλος
Ακαδημιών 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/10/1612:45ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.6-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο08/10/1613:30ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.3-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΨΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή09/10/1609:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή09/10/1610:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΠΟΨΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/10/1608:45ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/10/1612:15ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο29/10/1609:00ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-4
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο29/10/1610:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο05/11/1611:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο05/11/1611:15ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΓΟΥΔΗ Κυριακή06/11/1612:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-4
ΠΟΨ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/11/1614:00ΚΙΝΑΣ Κ.0-6


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΟΨΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο19/11/1610:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.7-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/11/1612:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΟΥΔΗ Κυριακή20/11/1612:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/11/1612:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο03/12/1613:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-2
ΠΟΨ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/12/1610:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-9
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή04/12/1610:153-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή04/12/1610:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο21/01/1711:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/01/1713:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟΨΓΟΥΔΗ Σάββατο21/01/1718:00ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/01/1719:30ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.1-8


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο04/02/1710:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο04/02/1710:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-1
ΠΟΨ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/02/1713:15ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-4
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή05/02/1713:15ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.4-0