facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών 2ος Όμιλος

<< Ακαδημιών 1ος Όμιλος
Ακαδημιών 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/10/1612:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/10/1609:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/10/1616:45ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.0-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/10/1618:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/10/1614:15ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/10/1620:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/10/1610:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/10/1618:45ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-4
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/11/1619:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/11/1611:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/11/1616:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/11/1619:15ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-1
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/11/1612:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/11/1613:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/11/1618:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/11/1619:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-6
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/12/1612:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/12/1618:45ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/12/1617:30ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/12/1618:45ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-0
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/12/1609:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/12/1613:00ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.4-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/12/1617:15ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/12/1620:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/01/1718:30
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/01/1720:30
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή22/01/1711:15
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/01/1717:30
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
Ρεπό: ΚΟΛΩΝΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ