facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών 1ος Όμιλος

Ακαδημιών 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο08/10/1610:30ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο08/10/1611:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο08/10/1616:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή09/10/1611:45ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/10/1618:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.3-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο29/10/1612:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.5-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή30/10/1612:00ΚΙΝΑΣ Κ.0-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΕΥΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή30/10/1619:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο05/11/1610:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο05/11/1613:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο05/11/1614:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή06/11/1611:45ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΥΚΗΣ Σάββατο19/11/1611:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο19/11/1612:00ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.2-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/11/1613:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/11/1619:15ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.7-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο03/12/1610:00ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.4-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή04/12/1610:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή04/12/1611:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή18/12/1612:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο21/01/1710:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-1
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο21/01/1710:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο21/01/1716:30ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/01/1718:15ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο04/02/1709:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο04/02/1717:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΥΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο04/02/1718:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή05/02/1711:45ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-3