facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων 6ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 5ος Όμιλος
Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο01/10/1609:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/10/1611:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.7-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/10/1619:00ΙΣΣΑ Α.0-3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/10/1619:00ΖΥΓΑΣ Π.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/10/1620:30ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.1-9
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή02/10/1619:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.4-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο08/10/1609:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-6
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο08/10/1611:15ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο08/10/1612:15ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο08/10/1618:00ΣΤΑΜΟΣ Β.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/10/1619:00ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.1-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/10/1620:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο15/10/1611:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-13
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο15/10/1611:45ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο15/10/1613:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/10/1618:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο15/10/1618:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.5-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/10/1620:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/10/1618:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο22/10/1619:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.9-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/10/1616:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη02/11/1617:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Τετάρτη02/11/1617:00ΤΣΑΦΟΣ Β.4-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη02/11/1617:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-5
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο29/10/1611:15ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο29/10/1612:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο29/10/1612:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-13
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/10/1615:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο29/10/1620:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή30/10/1619:45ΚΙΝΑΣ Κ.4-0
Ρεπό: ΧΑΪΔΑΡΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/11/1609:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο05/11/1610:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο05/11/1610:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.7-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/11/1618:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/11/1619:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή06/11/1620:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.9-1
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/11/1611:45ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/11/1612:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.5-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/11/1617:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/11/1618:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/11/1618:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/11/1618:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.10-0
Ρεπό: ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο19/11/1609:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο19/11/1614:30ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.9-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/11/1616:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/11/1619:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-7
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/11/1617:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ3-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/11/1609:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-7
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/11/1610:45ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο26/11/1612:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο26/11/1618:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-5
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο26/11/1618:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.4-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/12/1611:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο03/12/1615:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο03/12/1619:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/12/1619:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή04/12/1617:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.8-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/12/1618:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.3-1
Ρεπό: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ0-3 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/12/1610:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/12/1612:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/12/1613:45ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-6
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/12/1619:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/12/1619:30ΟΝΤΟΣ Κ.2-0
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ3-0 α.α.
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/12/1609:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο17/12/1611:15ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/12/1612:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/12/1618:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.3-5
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/12/1618:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.3-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο14/01/1710:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/01/1714:15ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/01/1717:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή15/01/1715:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.8-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/01/1717:30ΟΝΤΟΣ Κ.7-0
Ρεπό: ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ