facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων 5ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 4ος Όμιλος
Παμπαίδων 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο01/10/1609:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-2
ΙΑΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΙΛΙΟΥ Σάββατο01/10/1612:30ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/10/1613:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/10/1615:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο01/10/1618:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕΚΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/10/1613:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο08/10/1610:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο08/10/1611:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο08/10/1612:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο08/10/1613:15ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.8-0
ΙΑΣΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο08/10/1618:45ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.3-5
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/10/1619:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο15/10/1609:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.6-6
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο15/10/1609:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.8-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο15/10/1611:15ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο15/10/1612:30ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο15/10/1618:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΕΚΙΛΙΟΥ Κυριακή16/10/1618:30ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-6


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο22/10/1610:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο22/10/1616:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο22/10/1617:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.6-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/10/1620:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή23/10/1610:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή23/10/1620:15ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο05/11/1611:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/11/1612:45ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-4
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/11/1619:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο05/11/1619:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕΚΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/11/1610:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή06/11/1619:30ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.2-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο12/11/1610:30ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/11/1611:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.5-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο12/11/1612:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο12/11/1618:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο12/11/1618:45ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/11/1618:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/11/1609:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.4-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/11/1610:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΙΛΙΟΥ Σάββατο19/11/1612:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-9
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕΚΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/11/1612:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή20/11/1618:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή20/11/1619:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο26/11/1610:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/11/1611:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-4
ΙΑΣΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο26/11/1612:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο26/11/1616:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο26/11/1618:00ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.2-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο26/11/1619:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.8-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο03/12/1609:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕΚΙΛΙΟΥ Σάββατο03/12/1617:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/12/1618:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-5
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο03/12/1619:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/12/1619:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.5-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή04/12/1609:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο10/12/1611:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/12/1612:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-5
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο10/12/1612:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο10/12/1616:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/12/1617:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΕΚΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή11/12/1615:15ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΙΑΣΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο14/01/1710:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/01/1714:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-8
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/01/1714:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.5-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/01/1719:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.2-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο14/01/1719:45ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή15/01/1718:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1