facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων 4ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 3ος Όμιλος
Παμπαίδων 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο01/10/1610:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-10
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο01/10/1616:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.11-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο01/10/1618:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή02/10/1610:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή02/10/1612:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή02/10/1618:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-1
Ρεπό: ΡΟΥΦ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο08/10/1611:15ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο08/10/1611:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.3-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο08/10/1613:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο08/10/1618:30ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή09/10/1609:30ΤΣΑΦΟΣ Β.3-0 α.α.
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή09/10/1620:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-6
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Σάββατο15/10/1609:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-8
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο15/10/1610:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο15/10/1611:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-7
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο15/10/1616:30ΚΙΝΑΣ Κ.4-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο15/10/1618:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/10/1618:00ΚΙΝΑΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/10/1609:45ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/10/1610:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.11-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/10/1618:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/10/1610:30ΓΑΚΗΣ Α.6-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή23/10/1618:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-8
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Τετάρτη02/11/1617:00ΓΑΚΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΟΥΦ Σάββατο29/10/1609:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/10/1609:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-6
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο29/10/1609:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΡΟΥΦΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο29/10/1609:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-9
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο29/10/1617:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.5-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο29/10/1618:30ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-0
Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο05/11/1610:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/11/1610:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-3
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/11/1611:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.7-1
ΡΟΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Σάββατο05/11/1611:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή06/11/1609:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-3
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο12/11/1611:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-5
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/11/1612:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.5-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/11/1614:45ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο12/11/1617:30ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.7-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο12/11/1618:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-3
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/11/1610:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.4-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/11/1610:30ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/11/1611:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο19/11/1612:00ΚΙΝΑΣ Κ.0-1
ΡΟΥΦ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΡΟΥΦ Σάββατο19/11/1618:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.6-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΡΟΥΦΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/11/1609:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/11/1611:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.5-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο26/11/1618:00ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.3-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο26/11/1618:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή27/11/1609:00ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-3
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή27/11/1618:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-7
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ0-3 α.α.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/12/1610:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/12/1610:45ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/12/1609:00ΓΑΚΗΣ Α.0-6
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή04/12/1610:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-1
ΡΟΥΦ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή04/12/1617:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-5
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο10/12/1609:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/12/1610:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο10/12/1610:15ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο10/12/1620:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΡΟΥΦΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή11/12/1609:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο17/12/1609:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.8-1
ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΡΟΥΦ Σάββατο17/12/1610:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.4-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο17/12/1612:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/12/1618:00ΖΥΓΑΣ Π.0-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο17/12/1618:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο14/01/1709:00ΖΥΓΑΣ Π.0-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/01/1710:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.4-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/01/1710:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Σάββατο14/01/1719:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-3 α.α.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/01/1712:153-0 α.α.
Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ