facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων 3ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 2ος Όμιλος
Παμπαίδων 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο01/10/1610:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.3-8
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο01/10/1613:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή02/10/1609:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.10-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή02/10/1612:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.6-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή02/10/1614:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή02/10/1619:00ΚΙΝΑΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο08/10/1609:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.7-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο08/10/1609:30ΚΙΝΑΣ Κ.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο08/10/1612:45ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο08/10/1614:15ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-12
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο08/10/1617:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-1
ΒΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή09/10/1612:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΙΛΙΣΙΑ 20043-0 α.α.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο15/10/1613:15ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-8
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο15/10/1620:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή16/10/1610:00ΤΖΙΚΑΣ Ε.4-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΒΥΡΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή16/10/1612:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή16/10/1618:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ0-3 α.α.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/10/1609:00ΤΣΑΦΟΣ Β.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο22/10/1617:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή23/10/1610:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.8-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή23/10/1610:30ΖΥΓΑΣ Π.6-1
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή23/10/1612:45ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-6
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 20043-0 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο29/10/1611:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-4
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο29/10/1613:15ΠΛΕΞΙΔΑ Π.5-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο29/10/1613:30ΚΙΝΑΣ Κ.0-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο29/10/1619:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-5
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή30/10/1611:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.5-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο05/11/1609:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο05/11/1612:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.14-0
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο05/11/1614:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο05/11/1614:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο05/11/1615:00ΚΙΝΑΣ Κ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΓΟΥΔΗ Κυριακή06/11/1611:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-2
Ρεπό: ΙΛΙΣΙΑ 2004

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο12/11/1609:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο12/11/1611:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο12/11/1613:15ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο12/11/1614:15ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.5-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/11/1619:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 20043-0 α.α.
ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ0-3 α.α.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο19/11/1612:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.5-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο19/11/1616:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο19/11/1617:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή20/11/1610:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-7
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΒΥΡΩΝ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο26/11/1611:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο26/11/1612:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο26/11/1613:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο26/11/1614:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή27/11/1617:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 20043-0 α.α.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο03/12/1610:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο03/12/1619:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/12/1609:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.7-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή04/12/1610:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-4
Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΒΥΡΩΝ3-0 α.α.
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο10/12/1611:30ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.3-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή11/12/1610:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή11/12/1610:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.4-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/12/1617:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 20043-0 α.α.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο17/12/1610:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο17/12/1610:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο17/12/1612:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή18/12/1611:45ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή18/12/1613:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-5
Ρεπό: ΒΥΡΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ0-3 α.α.
ΒΥΡΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/01/1711:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο14/01/1713:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-6
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/01/1717:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή15/01/1713:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.10-0
Ρεπό: ΑΓ. ΘΩΜΑΣ