facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων 2ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 1ος Όμιλος
Παμπαίδων 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο01/10/1611:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/10/1611:45ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο01/10/1613:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/10/1620:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.11-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Κυριακή02/10/1610:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή02/10/1611:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.7-0
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/10/1611:15ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο08/10/1613:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο08/10/1618:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή09/10/1612:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή09/10/1618:45ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.4-0
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο15/10/1610:00ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.4-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο15/10/1610:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-5
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο15/10/1611:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.11-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή16/10/1612:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή16/10/1613:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή16/10/1618:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-8
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/10/1609:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο22/10/1610:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/10/1616:150-3 α.α.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/10/1620:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Τετάρτη02/11/1616:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τρίτη08/11/1617:453-0 α.α.
Ρεπό: ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ3-0 α.α.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο29/10/1619:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.5-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή30/10/1610:30ΚΙΝΑΣ Κ.3-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή30/10/1612:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή30/10/1618:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-6
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή30/10/1618:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-3
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ0-3 α.α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο05/11/1609:45ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο05/11/1611:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/11/1619:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/11/1610:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή06/11/1613:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο12/11/1610:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο12/11/1610:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/11/1609:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-4
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/11/1611:45ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/11/1618:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-6
Ρεπό: ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/11/1612:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/11/1620:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.7-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή20/11/1610:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή20/11/1610:00ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή20/11/1612:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/11/1609:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο26/11/1617:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.5-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο26/11/1618:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή27/11/1611:45ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.4-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/11/1618:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-5
Ρεπό: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο03/12/1611:30ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.2-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο03/12/1612:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.8-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/12/1617:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.5-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή04/12/1611:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/12/1614:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Τετάρτη21/12/1616:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-2
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ0-3 α.α.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/12/1619:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/12/1612:30ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή11/12/1613:00ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή11/12/1615:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-0
Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο17/12/1612:00ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή18/12/1610:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή18/12/1610:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Κυριακή18/12/1615:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-4
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο14/01/1709:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/01/1712:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.5-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/01/1710:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/01/1713:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.1-0
Ρεπό: ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ