facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων 1ος Όμιλος

Παμπαίδων 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/10/1618:45ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/10/1619:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/10/1612:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή02/10/1613:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή02/10/1618:45ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.8-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/10/1618:45ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.5-2
Ρεπό: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/10/1610:00ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.4-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/10/1611:30ΡΑΠΤΗΣ Σ.0-6
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/10/1613:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-8
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΦΟΒΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/10/1614:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.7-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή09/10/1611:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/10/1615:15ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.0-9
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο15/10/1611:30ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/10/1618:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.6-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/10/1609:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΚΟΛΩΝΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή16/10/1610:00ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.15-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/10/1618:30ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.1-8
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή16/10/1620:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.8-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/10/1610:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/10/1618:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-7
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/10/1613:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-5
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/10/1620:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-4
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/10/1620:15ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη02/11/1615:453-0
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο29/10/1610:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/10/1613:45ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.3-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή30/10/1609:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή30/10/1610:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/10/1617:15ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/10/1620:15ΡΑΠΤΗΣ Σ.0-7
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/11/1610:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.6-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/11/1611:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-4
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/11/1612:30ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/11/1613:45ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΦΟΒΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/11/1619:45ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.5-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή06/11/1613:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-5
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο12/11/1611:30ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.0-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/11/1611:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/11/1612:45ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-5
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/11/1619:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/11/1620:00ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.0-4
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/11/1617:15ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.3-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/11/1611:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/11/1617:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/11/1617:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/11/1618:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή20/11/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.4-4
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/11/1619:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
Ρεπό: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/11/1610:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/11/1612:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.7-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο26/11/1612:45ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/11/1617:15ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/11/1618:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.2-5
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή27/11/1617:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-0
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/12/1610:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-4
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/12/1611:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-6
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/12/1617:15ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.0-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/12/1620:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή04/12/1617:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.4-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΦΟΒΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/12/1620:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.7-0
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/12/1609:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.3-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/12/1610:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/12/1611:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.6-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/12/1612:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-8
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/12/1619:00ΡΑΠΤΗΣ Σ.2-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/12/1620:30ΡΑΠΤΗΣ Σ.2-1
Ρεπό: ΑΦΟΒΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/12/1618:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/12/1619:15ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/12/1620:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/12/1610:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/12/1612:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/12/1618:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΚΟΛΩΝΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/01/1711:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο14/01/1712:00ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.3-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/01/1712:45ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-7
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/01/1717:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/01/1720:15ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΦΟΒΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/01/1718:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.6-0
Ρεπό: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ