facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 6ος Όμιλος

<< Παίδων 5ος Όμιλος
Παίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο24/09/1611:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/09/1612:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-10
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/09/1619:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-5
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/09/1616:00ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/09/1617:45ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.4-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/09/1619:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο01/10/1611:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/10/1611:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-4
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/10/1612:30ΤΣΑΦΟΣ Β.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο01/10/1613:30ΙΣΣΑ Α.1-7
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/10/1621:15ΓΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή02/10/1619:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.4-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/10/1619:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0-3 α.α.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο08/10/1609:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο08/10/1610:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/10/1612:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.5-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/10/1619:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/10/1621:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.6-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/10/1620:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/10/1612:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-8
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/10/1618:00ΓΑΚΗΣ Α.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο15/10/1620:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή16/10/1609:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/10/1618:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/10/1618:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/10/1620:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.0-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/10/1618:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/10/1619:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη02/11/1617:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/10/1613:15ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/10/1618:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή30/10/1610:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή30/10/1618:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή30/10/1620:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/11/1609:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.0-4
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/11/1611:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/11/1617:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.7-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/11/1618:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/11/1620:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ0-3 α.α.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/11/1609:00ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/11/1610:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο12/11/1610:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο12/11/1617:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/11/1618:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/11/1609:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/11/1610:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο19/11/1617:45ΟΝΤΟΣ Κ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/11/1618:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/11/1619:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.0-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/11/1619:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0-3 α.α.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/11/1609:00ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο26/11/1611:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/11/1618:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο26/11/1618:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή27/11/1620:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ3-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/12/1609:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/12/1617:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/12/1617:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/12/1618:00ΓΑΚΗΣ Α.0-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή04/12/1610:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ0-3 α.α.
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/12/1610:15ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/12/1610:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-9
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/12/1612:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/12/1617:30ΟΝΤΟΣ Κ.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/12/1618:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-6


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο17/12/1609:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο17/12/1612:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/12/1619:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/12/1619:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή18/12/1620:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.7-0