facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 5ος Όμιλος

<< Παίδων 4ος Όμιλος
Παίδων 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο24/09/1609:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο24/09/1611:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-2
ΙΑΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο24/09/1619:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.5-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο24/09/1619:00ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/09/1619:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή25/09/1610:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-5
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή25/09/1610:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/10/1611:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.2-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/10/1611:45ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο01/10/1612:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.8-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/10/1613:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/10/1613:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.6-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/10/1619:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.9-0
ΙΑΣΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή02/10/1619:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.5-1
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο08/10/1609:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/10/1609:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-3 α.α.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/10/1611:150-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/10/1611:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/10/1613:15ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο08/10/1615:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή09/10/1618:30ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο15/10/1610:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο15/10/1611:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.6-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο15/10/1612:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο15/10/1614:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο15/10/1620:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-7
ΙΑΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή16/10/1620:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.8-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/10/1609:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/10/1611:300-3 α.α.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή23/10/1611:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή23/10/1618:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη02/11/1617:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Τετάρτη02/11/1617:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.4-2
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ3-0 α.α.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο29/10/1611:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-4
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/10/1611:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο29/10/1611:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/10/1616:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-3
ΙΑΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή30/10/1610:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ 0-3 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο05/11/1609:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο05/11/1609:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/11/1609:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/11/1612:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/11/1617:45ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο05/11/1618:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/11/1610:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/11/1610:45ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/11/1612:45ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.5-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή13/11/1610:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή13/11/1612:15ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.4-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/11/1618:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-5
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ0-3 α.α.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/11/1609:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο19/11/1609:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/11/1610:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/11/1611:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-7
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο19/11/1617:45ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/11/1619:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ3-0 α.α.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/11/1609:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.7-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/11/1611:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/11/1612:45ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο26/11/1618:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή27/11/1611:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/11/1618:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ0-3 α.α.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο03/12/1611:00ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.3-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο03/12/1612:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο03/12/1617:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.8-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/12/1617:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή04/12/1617:30ΟΝΤΟΣ Κ.2-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/12/1617:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ3-0 α.α.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/12/1612:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/12/1617:30ΓΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο10/12/1618:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή11/12/1610:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή11/12/1612:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/12/1613:30ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/12/1611:15ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο17/12/1612:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο17/12/1612:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/12/1612:45ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/12/1613:15ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.4-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/12/1618:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ