facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 4ος Όμιλος

<< Παίδων 3ος Όμιλος
Παίδων 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο24/09/1610:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-11
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο24/09/1611:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/09/1611:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.6-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο24/09/1620:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή25/09/1611:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή25/09/1611:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η.9-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή25/09/1613:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.7-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο01/10/1610:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο01/10/1613:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-13
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/10/1613:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.7-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/10/1614:30ΟΝΤΟΣ Κ.6-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο01/10/1617:45ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/10/1619:45ΓΑΚΗΣ Α.2-5
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή02/10/1614:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ0-3 α.α.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο08/10/1612:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.10-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο08/10/1618:15ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο08/10/1619:30ΖΥΓΑΣ Π.3-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή09/10/1610:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή09/10/1611:30ΤΣΑΦΟΣ Β.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη30/11/1616:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.4-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο15/10/1610:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.6-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο15/10/1611:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.5-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο15/10/1613:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.3-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο15/10/1618:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.5-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή16/10/1610:00ΖΥΓΑΣ Π.0-8
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΡΟΥΦ Κυριακή16/10/1617:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-9


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο22/10/1609:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.4-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο22/10/1617:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.4-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/10/1618:00ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο22/10/1619:30ΠΑΠΠΑΣ Χ.4-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη09/11/1616:303-0 α.α.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη14/12/1616:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.4-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο29/10/1609:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.5-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο29/10/1610:30ΤΣΑΦΟΣ Β.0-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο29/10/1613:30ΖΗΣΗΣ Δ.3-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο29/10/1618:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή30/10/1618:00ΖΥΓΑΣ Π.2-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή30/10/1618:00ΟΝΤΟΣ Κ.1-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/11/1612:30ΚΙΝΑΣ Κ.0-4
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο05/11/1616:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-6
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/11/1619:15ΓΑΚΗΣ Α.5-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή06/11/1611:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή06/11/1611:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-3
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή06/11/1615:30ΖΥΓΑΣ Π.10-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/11/1613:00ΚΙΝΑΣ Κ.3-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/11/1618:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.9-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/11/1618:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο12/11/1619:15ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή13/11/1609:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή13/11/1611:30ΟΝΤΟΣ Κ.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο19/11/1609:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-6
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο19/11/1612:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.4-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο19/11/1617:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-5
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο19/11/1618:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΡΟΥΦ Σάββατο19/11/1619:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-4
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή20/11/1615:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/11/1611:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/11/1617:15ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.10-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/11/1617:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.6-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο26/11/1619:30ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή27/11/1610:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη14/12/1616:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο03/12/1612:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/12/1615:15ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.4-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Σάββατο03/12/1617:45ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-6
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο03/12/1618:45ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-6
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/12/1619:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-8
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή04/12/1609:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ0-3 α.α.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο10/12/1614:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.4-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο10/12/1617:15ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.4-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο10/12/1617:45ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή11/12/1612:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.5-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή11/12/1617:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-5
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/12/1618:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο17/12/1611:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.4-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο17/12/1614:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/12/1617:15ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-3
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΡΟΥΦ Σάββατο17/12/1618:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-9
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή18/12/1612:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.5-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή18/12/1617:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-1