facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 3ος Όμιλος

<< Παίδων 2ος Όμιλος
Παίδων 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/09/1609:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.9-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο24/09/1609:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.4-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο24/09/1610:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-18
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο24/09/1611:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο24/09/1618:30ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-5
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο24/09/1619:00ΖΥΓΑΣ Π.0-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/09/1620:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.5-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο01/10/1609:30ΖΥΓΑΣ Π.2-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο01/10/1611:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο01/10/1619:00ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή02/10/1610:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.6-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/10/1610:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή02/10/1619:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.9-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/10/1609:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.8-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο08/10/1609:45ΔΕΤΣΗ Μ.3-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο08/10/1611:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο08/10/1613:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο08/10/1613:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο08/10/1618:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο15/10/1611:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο15/10/1613:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΓΟΥΔΗ Σάββατο15/10/1613:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-3 α.α.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή16/10/1611:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή16/10/1612:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή16/10/1618:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο22/10/1614:003-0 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο22/10/1617:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.8-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/10/1618:30ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.6-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο22/10/1620:15ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/10/1613:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/10/1618:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο29/10/1609:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.4-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο29/10/1611:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.4-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο29/10/1612:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή30/10/1610:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.0-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή30/10/1615:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή30/10/1617:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 10-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο05/11/1609:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-5
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο05/11/1612:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/11/1612:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο05/11/1615:00ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.2-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή06/11/1618:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ3-0 α.α.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ0-3 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο12/11/1610:15ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο12/11/1611:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/11/1611:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.4-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/11/1620:00ΓΑΚΗΣ Α.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/11/1617:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ0-3 α.α.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο19/11/1610:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/11/1610:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο19/11/1611:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/11/1618:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή20/11/1613:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο26/11/1609:00ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-0 α.α.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/11/1610:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/11/1611:45ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/11/1620:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη07/12/1615:45ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/12/1610:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο03/12/1614:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή04/12/1610:30ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΓΟΥΔΗ Κυριακή04/12/1611:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-8
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή04/12/1617:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-5


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ0-3 α.α.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/12/1609:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο10/12/1611:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.6-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο10/12/1617:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή11/12/1610:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή11/12/1610:30ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο17/12/1611:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο17/12/1611:15ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/12/1618:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/12/1615:00ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή18/12/1619:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-1