facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 2ος Όμιλος

<< Παίδων 1ος Όμιλος
Παίδων 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο24/09/1609:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο24/09/1610:00ΔΕΤΣΗ Μ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο24/09/1610:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.7-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/09/1610:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/09/1619:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/09/1619:30ΓΑΚΗΣ Α.0-3 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή25/09/1611:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ0-3 α.α.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο01/10/1611:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/10/1613:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-6
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/10/1619:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-0
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή02/10/1611:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή02/10/1611:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/10/1613:45ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-10


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο08/10/1609:00ΙΣΣΑ Α.5-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο08/10/1609:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο08/10/1610:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο08/10/1614:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/10/1618:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.5-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή09/10/1609:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ0-3 α.α.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο15/10/1610:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο15/10/1613:15ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/10/1614:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/10/1620:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-7
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΥΚΗΣ Κυριακή16/10/1611:00ΙΣΣΑ Α.1-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή16/10/1618:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ3-0 α.α.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/10/1609:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.6-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/10/1617:45ΙΣΣΑ Α.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/10/1620:15ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή23/10/1611:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη09/11/1616:00ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη16/11/1615:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ0-3 α.α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο29/10/1609:45ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο29/10/1610:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-4
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο29/10/1611:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/10/1612:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/10/1618:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/10/1620:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο05/11/1609:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο05/11/1609:45ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.4-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο05/11/1617:30ΙΣΣΑ Α.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή06/11/1609:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.7-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή06/11/1609:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/11/1618:15ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ0-3 α.α.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/11/1610:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο12/11/1611:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/11/1612:45ΡΑΠΤΗΣ Σ.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή13/11/1610:00ΡΑΠΤΗΣ Σ.0-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/11/1618:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/11/1620:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/11/1609:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.8-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/11/1609:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο19/11/1618:00ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.8-2
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή20/11/1609:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή20/11/1611:45ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.5-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή20/11/1612:00ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ0-3 α.α.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο26/11/1610:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο26/11/1610:45ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/11/1611:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-13
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή27/11/1611:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή27/11/1618:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή27/11/1620:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ3-0 α.α.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο03/12/1610:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.6-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο03/12/1610:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.4-0
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή04/12/1609:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή04/12/1613:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.5-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/12/1618:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη21/12/1615:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ0-3 α.α.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/12/1610:45ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/12/1611:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-8
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/12/1612:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/12/1617:15ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Κυριακή11/12/1615:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη14/12/1619:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο17/12/1609:30ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο17/12/1611:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο17/12/1618:00ΙΣΣΑ Α.2-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/12/1619:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή18/12/1609:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-2