facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 1ος Όμιλος

Παίδων 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο24/09/1611:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-4
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/09/1613:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/09/1615:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.10-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/09/1617:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΛΑΤΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή25/09/1618:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.6-0
ΡΟΥΦ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή25/09/1618:45ΙΣΣΑ Α.0-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/09/1619:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο01/10/1609:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο01/10/1609:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Σάββατο01/10/1611:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.7-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/10/1612:45ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.2-4
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/10/1613:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή02/10/1620:15ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.4-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/10/1620:15ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο08/10/1609:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/10/1611:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο08/10/1613:00ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο08/10/1615:15ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.7-1
ΡΟΥΦ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο08/10/1618:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/10/1620:15ΡΑΠΤΗΣ Σ.7-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/10/1620:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/10/1612:45ΡΑΠΤΗΣ Σ.4-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/10/1613:00ΤΣΑΦΟΣ Β.4-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/10/1618:15ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο15/10/1618:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-4
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/10/1620:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή16/10/1608:30ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-5
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή16/10/1613:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο22/10/1613:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-1
ΡΟΥΦ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο22/10/1613:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/10/1620:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή23/10/1618:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.5-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/10/1618:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.6-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη02/11/1617:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.4-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη02/11/1617:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο29/10/1611:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-10
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/10/1613:45ΡΑΠΤΗΣ Σ.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/10/1620:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-4
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή30/10/1611:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.6-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή30/10/1612:45ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-4
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή30/10/1618:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.7-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΡΟΥΦΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/10/1618:45ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/11/1609:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.5-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/11/1617:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.3-2
ΡΟΥΦ - ΚΟΛΩΝΟΣΡΟΥΦ Σάββατο05/11/1620:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/11/1620:15ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο05/11/1620:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.3-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/11/1617:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/11/1620:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/11/1617:15ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-2
ΡΟΥΦ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο12/11/1617:45ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-5
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/11/1619:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή13/11/1613:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/11/1618:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/11/1618:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-7
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/11/1620:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/11/1618:45ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/11/1619:30ΙΣΣΑ Α.4-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/11/1620:15ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Κυριακή20/11/1611:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.9-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή20/11/1617:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.6-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/11/1617:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.4-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/11/1620:30ΙΣΣΑ Α.2-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο26/11/1609:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-4
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο26/11/1611:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-0
ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΡΟΥΦ Σάββατο26/11/1611:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-5
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο26/11/1612:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο26/11/1619:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/11/1619:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/11/1619:45ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-6


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο03/12/1610:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.4-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/12/1612:45ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/12/1617:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/12/1617:45ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο03/12/1618:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/12/1619:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΡΟΥΦΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/12/1617:45ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/12/1611:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.4-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/12/1612:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/12/1619:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή11/12/1613:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-1
ΡΟΥΦ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Κυριακή11/12/1617:30ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.2-5
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/12/1619:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.6-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/12/1620:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.6-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο17/12/1609:30ΡΑΠΤΗΣ Σ.7-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/12/1612:45ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/12/1617:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο17/12/1619:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/12/1609:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.4-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/12/1617:15ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-5
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή18/12/1620:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.5-1