facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 6ος Όμιλος

<< Νέων 5ος Όμιλος
Νέων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο24/09/1609:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/09/1609:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/09/1609:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο24/09/1610:30ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/09/1611:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο24/09/1618:00ΙΣΣΑ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή25/09/1613:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/10/1609:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο01/10/1609:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/10/1609:45ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο01/10/1610:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.4-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο01/10/1611:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.3-0
ΙΑΣΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο01/10/1620:15ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή02/10/1620:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/10/1609:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο08/10/1609:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο08/10/1610:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/10/1618:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.3-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο08/10/1619:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/10/1610:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή09/10/1613:30ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο15/10/1609:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο15/10/1609:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο15/10/1610:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο15/10/1611:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-5
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο15/10/1618:30ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο15/10/1618:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο15/10/1620:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο22/10/1609:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο22/10/1610:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο22/10/1614:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.4-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/10/1618:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο22/10/1619:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/10/1620:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/10/1619:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/10/1609:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο29/10/1609:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο29/10/1610:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο29/10/1613:15ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-1
ΙΑΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο29/10/1619:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή30/10/1611:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή30/10/1618:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο05/11/1610:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/11/1611:15ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.2-4
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο05/11/1614:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/11/1617:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π.2-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο05/11/1618:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο05/11/1618:45ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή06/11/1610:00ΓΑΚΗΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α.4-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/11/1609:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο12/11/1610:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/11/1611:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο12/11/1618:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.5-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο12/11/1619:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/11/1619:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/11/1618:15ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/11/1609:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/11/1609:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Σάββατο19/11/1610:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/11/1619:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή20/11/1618:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/11/1618:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/11/1619:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-0 α.α.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/11/1609:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.6-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο26/11/1609:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο26/11/1610:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο26/11/1611:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-6
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/11/1618:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/11/1619:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή27/11/1618:303-0 α.α.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο03/12/1609:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Σ.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/12/1609:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/12/1609:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο03/12/1610:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο03/12/1611:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-5
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/12/1620:15ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΙΑΣΩΝ 3-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/12/1610:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο10/12/1610:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/12/1617:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο10/12/1619:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο10/12/1620:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.7-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή11/12/1617:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ0-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/12/1609:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/12/1609:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/12/1610:45ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/12/1616:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο17/12/1620:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή18/12/1618:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-0