facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 5ος Όμιλος

<< Νέων 4ος Όμιλος
Νέων 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο24/09/1609:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.6-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/09/1610:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο24/09/1611:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/09/1612:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/09/1619:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο24/09/1619:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/09/1618:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο01/10/1609:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/10/1609:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/10/1609:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.1-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/10/1610:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο01/10/1611:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-6
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/10/1611:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή02/10/1619:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/10/1609:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-4
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/10/1610:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/10/1611:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο08/10/1611:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.8-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/10/1618:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.4-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/10/1618:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή09/10/1618:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/10/1610:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/10/1611:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο15/10/1611:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο15/10/1613:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο15/10/1618:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-6
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή16/10/1618:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή16/10/1619:15ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/10/1609:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/10/1609:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.4-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/10/1609:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/10/1610:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.5-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο22/10/1615:15ΓΑΚΗΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΙΝΑΣ Κ.3-0 α.α.
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/10/1620:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη02/11/1617:003-0 α.α.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο29/10/1609:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-6
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο29/10/1610:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο29/10/1612:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο29/10/1618:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.0-8
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Σάββατο29/10/1618:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-7
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή30/10/1618:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή30/10/1619:45ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/11/1609:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.6-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/11/1610:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/11/1611:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.11-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο05/11/1611:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-4
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/11/1611:15ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α.0-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/11/1617:30ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.3-7
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/11/1618:003-0 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/11/1610:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/11/1610:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-5
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/11/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/11/1618:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/11/1619:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή13/11/1618:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/11/1618:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/11/1609:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/11/1610:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο19/11/1611:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.3-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο19/11/1611:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/11/1617:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/11/1617:30ΙΣΣΑ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/11/1618:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/11/1609:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο26/11/1609:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.2-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο26/11/1610:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/11/1611:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.4-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο26/11/1619:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/11/1618:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/11/1618:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/12/1609:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/12/1609:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/12/1610:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΚΟΛΩΝΟΣΡΟΥΦ Σάββατο03/12/1610:45ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.1-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/12/1611:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/12/1617:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/12/1619:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/12/1609:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/12/1610:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-4
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/12/1611:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/12/1615:30ΓΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.6-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο10/12/1619:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.3-4
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/12/1618:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/12/1618:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/12/1609:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.4-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο17/12/1610:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο17/12/1610:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/12/1610:45ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.3-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/12/1611:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/12/1611:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.3-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο17/12/1611:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-2