facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 4ος Όμιλος

<< Νέων 3ος Όμιλος
Νέων 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο24/09/1609:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΙΝΑΣ Κ.1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο24/09/1613:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο24/09/1616:30ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-1
ΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο24/09/1619:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΝΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/09/1619:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή25/09/1609:00ΓΑΚΗΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΡΟΥΦ Κυριακή25/09/1620:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.3-0 α.α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦ Σάββατο01/10/1609:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.8-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/10/1611:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-5
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο01/10/1612:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/10/1618:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/10/1618:45ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΡΟΥΦ Σάββατο01/10/1619:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-10
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή02/10/1611:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΡΟΥΦ Σάββατο08/10/1609:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.10-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΡΟΥΦΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο08/10/1609:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-1
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο08/10/1611:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.1-9
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο08/10/1616:00ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/10/1618:15ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο08/10/1620:15ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή09/10/1619:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο15/10/1612:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο15/10/1617:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο15/10/1618:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΙΝΑΣ Κ.10-0
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο15/10/1618:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.4-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/10/1619:30ΓΑΚΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΡΟΥΦ Σάββατο15/10/1620:15ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-7
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/10/1618:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο22/10/1609:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-3
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΡΟΥΦΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο22/10/1610:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/10/1619:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΓΑΚΗΣ Α.3-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή23/10/1609:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.2-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΡΟΥΦ Κυριακή23/10/1618:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-4
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή23/10/1619:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη16/11/1616:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο29/10/1611:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο29/10/1612:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο29/10/1619:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο29/10/1619:30ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/10/1619:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.8-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΡΟΥΦ Σάββατο29/10/1620:15ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-7
ΡΟΥΦ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή30/10/1609:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο05/11/1609:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο05/11/1615:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/11/1617:15ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/11/1617:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΟΥΦ Σάββατο05/11/1618:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-6
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΡΟΥΦΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο05/11/1618:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦ Κυριακή06/11/1618:00ΙΣΣΑ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΡΟΥΦ Σάββατο12/11/1609:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/11/1610:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.13-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο12/11/1610:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/11/1616:30ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Κ.2-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/11/1617:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-6
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΡΟΥΦ Σάββατο12/11/1619:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-4
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή13/11/1618:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Σάββατο19/11/1609:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.0-8
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο19/11/1610:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦ Σάββατο19/11/1611:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.8-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/11/1617:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο19/11/1619:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.4-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή20/11/1618:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή20/11/1618:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΡΟΥΦ Σάββατο26/11/1609:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/11/1612:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/11/1617:45ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΡΟΥΦ Σάββατο26/11/1618:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/11/1619:15ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.3-4
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή27/11/1615:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή27/11/1618:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΑΚΗΣ Α.7-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 10-3 α.α.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο03/12/1609:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.1-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο03/12/1610:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο03/12/1612:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.1-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΛΕΟΝΤΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/12/1617:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.8-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο03/12/1618:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή04/12/1615:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ3-0 α.α.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΡΟΥΦ Σάββατο10/12/1609:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.3-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο10/12/1618:00ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-7
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο10/12/1619:30ΖΥΓΑΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή11/12/1615:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή11/12/1617:15ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-1
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΟΥΦ Τετάρτη14/12/1616:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο17/12/1611:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.6-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/12/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-6
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/12/1620:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή18/12/1619:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή18/12/1620:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή18/12/1620:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2