facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 3ος Όμιλος

<< Νέων 2ος Όμιλος
Νέων 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο24/09/1609:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο24/09/1610:30ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΡΑΠΤΗΣ Σ.0-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο24/09/1611:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή25/09/1609:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΙΝΑΣ Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή25/09/1611:00ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή25/09/1618:15ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή25/09/1619:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο01/10/1609:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο01/10/1611:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο01/10/1611:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.4-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο01/10/1613:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΓΟΥΔΗ Σάββατο01/10/1619:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή02/10/1610:30ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή02/10/1612:15ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο08/10/1609:30ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο08/10/1610:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο08/10/1613:30ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.8-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο08/10/1615:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο08/10/1619:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή09/10/1610:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή09/10/1618:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο15/10/1609:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο15/10/1609:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο15/10/1611:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο15/10/1611:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.4-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο15/10/1613:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο15/10/1618:00ΖΥΓΑΣ Π., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο15/10/1618:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο22/10/1610:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο22/10/1618:30ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/10/1618:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/10/1620:30ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη02/11/1617:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Τετάρτη09/11/1616:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Τετάρτη16/11/1616:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο29/10/1609:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.4-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο29/10/1610:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.0-3
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο29/10/1611:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΙΝΑΣ Κ.0-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο29/10/1614:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο29/10/1619:00ΖΥΓΑΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Κ.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή30/10/1618:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή30/10/1620:00ΓΑΚΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο05/11/1611:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο05/11/1611:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο05/11/1612:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο05/11/1613:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.8-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο05/11/1618:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή06/11/1609:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΙΝΑΣ Κ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/11/1617:15ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/11/1609:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΙΝΑΣ Κ.0-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο12/11/1609:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο12/11/1612:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΓΟΥΔΗ Σάββατο12/11/1618:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/11/1618:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο12/11/1619:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή13/11/1612:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο19/11/1610:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΠΑΠΑΓΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο19/11/1613:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.6-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο19/11/1616:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/11/1616:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΙΝΑΣ Κ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο19/11/1618:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο19/11/1618:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/11/1619:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο26/11/1610:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο26/11/1616:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο26/11/1617:15ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.7-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο26/11/1618:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.7-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/11/1618:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή27/11/1619:15ΟΝΤΟΣ Κ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Τετάρτη07/12/1616:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο03/12/1610:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/12/1610:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-4
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο03/12/1611:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο03/12/1618:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/12/1618:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο03/12/1618:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/12/1610:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο10/12/1610:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/12/1610:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο10/12/1615:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο10/12/1618:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.4-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/12/1618:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή11/12/1615:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/12/1619:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο17/12/1610:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/12/1610:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/12/1612:00ΖΥΓΑΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο17/12/1618:00ΓΑΚΗΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Γ.0-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο17/12/1618:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή18/12/1618:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή18/12/1618:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0