facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 2ος Όμιλος

<< Νέων 1ος Όμιλος
Νέων 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/09/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-4
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο24/09/1611:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/09/1611:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/09/1611:30ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο24/09/1611:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/09/1619:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/09/1619:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο01/10/1609:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.5-0
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο01/10/1611:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/10/1611:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο01/10/1611:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/10/1611:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο01/10/1615:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο01/10/1619:30ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΠΑΣ Χ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/10/1611:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο08/10/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.0-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/10/1618:45ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο08/10/1619:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο08/10/1620:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή09/10/1614:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/10/1618:15ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο15/10/1609:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-0
ΠΕΥΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο15/10/1611:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.5-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/10/1611:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Σ.1-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο15/10/1611:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο15/10/1611:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο15/10/1616:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.3-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο15/10/1618:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/10/1611:00ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/10/1618:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/10/1618:45ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο22/10/1619:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή23/10/1613:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-8
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/10/1618:30ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τρίτη08/11/1616:15ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο29/10/1610:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/10/1610:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε.1-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο29/10/1611:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/10/1612:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.6-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/10/1618:15ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο29/10/1618:45ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.6-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή30/10/1617:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/11/1610:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-5
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο05/11/1612:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.4-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/11/1617:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΥΚΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο05/11/1619:30ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή06/11/1609:303-0 α.α.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/11/1617:45ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/11/1619:30ΖΥΓΑΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο12/11/1610:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.5-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/11/1611:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Σ.1-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο12/11/1611:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/11/1617:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/11/1618:30ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.7-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο12/11/1619:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο12/11/1620:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο19/11/1610:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο19/11/1610:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-4
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/11/1611:15ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.4-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/11/1617:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο19/11/1619:45ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/11/1617:15ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/11/1619:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο26/11/1610:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Σ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο26/11/1616:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/11/1618:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο26/11/1619:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.4-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/11/1620:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/11/1618:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.4-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Τετάρτη07/12/1617:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-5


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/12/1611:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΠΕΥΚΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο03/12/1612:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Σ.1-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο03/12/1618:00ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.7-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο03/12/1619:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο03/12/1620:15ΙΣΣΑ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/12/1617:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη21/12/1615:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/12/1617:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.5-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/12/1618:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Γ.0-5
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/12/1618:45ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΕΥΚΗΣ Σάββατο10/12/1619:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.4-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/12/1620:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή11/12/1613:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Γ.0-5
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/12/1618:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο17/12/1609:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο17/12/1616:15ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.4-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/12/1617:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/12/1619:45ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο17/12/1619:45ΟΝΤΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.6-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/12/1619:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Γ.0-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/12/1620:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Γ.3-2