facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 1ος Όμιλος

Νέων 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο24/09/1609:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο24/09/1610:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο24/09/1612:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο24/09/1615:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή25/09/1609:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.6-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή25/09/1618:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή25/09/1619:30ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο01/10/1609:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/10/1609:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΙΝΑΣ Κ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.0-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο01/10/1619:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/10/1609:00ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΙΣΣΑ Α.0-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή02/10/1617:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/10/1618:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή02/10/1619:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο08/10/1610:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.5-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο08/10/1611:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Σάββατο08/10/1611:00ΙΣΣΑ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/10/1619:15ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/10/1620:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή09/10/1609:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/10/1619:45ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο15/10/1609:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/10/1613:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΣΟΒΙΛΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο15/10/1618:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή16/10/1610:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-4
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή16/10/1613:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή16/10/1618:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/10/1618:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο22/10/1610:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/10/1617:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/10/1620:15ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/10/1613:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/10/1619:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Σ.6-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή23/10/1620:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη09/11/1616:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο29/10/1611:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο29/10/1612:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο29/10/1612:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.3-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο29/10/1612:45ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.4-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή30/10/1610:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή30/10/1614:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/11/1612:15ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/11/1612:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/11/1620:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/11/1612:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-4
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή06/11/1613:30ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή06/11/1618:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.4-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή06/11/1620:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο12/11/1611:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/11/1612:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο12/11/1618:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/11/1618:00ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή13/11/1610:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.5-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/11/1620:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο19/11/1610:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/11/1611:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-8
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/11/1611:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.4-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο19/11/1618:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/11/1619:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/11/1620:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή20/11/1618:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο26/11/1610:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο26/11/1610:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο26/11/1611:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο26/11/1618:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/11/1609:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/11/1617:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή27/11/1620:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο03/12/1609:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο03/12/1609:45ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/12/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/12/1612:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο03/12/1612:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή04/12/1609:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΙΣΣΑ Α.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή04/12/1618:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Σ.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο10/12/1609:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Σ.2-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο10/12/1609:45ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/12/1612:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/12/1612:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο10/12/1618:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.2-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/12/1620:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Κυριακή11/12/1612:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο17/12/1610:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/12/1610:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΜΕΛΙΣΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο17/12/1610:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/12/1611:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α.0-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή18/12/1609:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή18/12/1611:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή18/12/1620:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-2