facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος play-off (3ου-4ου)
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος play-off (3ου-4ου) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/10/1616:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο01/10/1616:30ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/10/1611:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Κ.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/10/1611:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή02/10/1616:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή02/10/1616:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο08/10/1616:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.4-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/10/1610:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.1-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΡΟΥΦ Κυριακή09/10/1611:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή09/10/1611:00ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.7-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/10/1616:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή09/10/1616:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο15/10/1616:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-3
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο15/10/1616:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο15/10/1616:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/10/1611:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή16/10/1611:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/10/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/10/1616:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/10/1616:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/10/1611:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/10/1611:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.3-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΡΟΥΦ Κυριακή23/10/1611:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/10/1616:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο05/11/1615:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.3-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο05/11/1615:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/11/1615:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/11/1611:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/11/1611:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/11/1612:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.5-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/11/1615:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο12/11/1615:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/11/1610:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/11/1611:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/11/1611:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΙΝΑΣ Κ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/11/1615:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο19/11/1615:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο19/11/1615:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο19/11/1615:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/11/1615:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.4-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/11/1609:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή20/11/1611:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.8-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο26/11/1615:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/11/1611:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/11/1613:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.3-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/11/1615:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/11/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.3-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη07/12/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-3
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/12/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο03/12/1615:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.1-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/12/1609:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή04/12/1611:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή04/12/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/12/1615:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο10/12/1615:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/12/1615:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/12/1610:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/12/1611:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή11/12/1615:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/12/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο17/12/1615:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.8-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/12/1610:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.2-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή18/12/1611:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/12/1612:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή18/12/1615:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/12/1615:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.5-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο07/01/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/01/1711:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή08/01/1711:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/01/1711:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή08/01/1711:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/01/1713:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.3-8
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/01/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/01/1709:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/01/1710:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.5-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/01/1712:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή15/01/1712:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/01/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/01/1715:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο21/01/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Σ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/01/1709:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.3-4
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή22/01/1711:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/01/1715:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/01/1715:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Σ.2-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ3-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο28/01/1715:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.1-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο28/01/1715:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/01/1711:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή29/01/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.4-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/01/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-6
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ0-3 α.α.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/02/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο04/02/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.0-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο04/02/1715:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο04/02/1715:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α.0-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή05/02/1711:00ΖΥΓΑΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-3
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο11/02/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/02/1711:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/02/1711:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.4-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/02/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή12/02/1715:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΕΥΚΗΣ Κυριακή12/02/1715:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/02/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/02/1715:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΙΛΙΟΥ Σάββατο18/02/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/02/1710:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-6
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή19/02/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή19/02/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο04/03/1715:00ΖΥΓΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο04/03/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή05/03/1711:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.0-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/03/1712:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή05/03/1715:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.7-5
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/03/1715:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο11/03/1715:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-3
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/03/1710:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-4
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή12/03/1711:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/03/1711:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή12/03/1715:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/03/1715:30ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.3-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/03/1715:30ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο18/03/1715:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.9-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/03/1710:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/03/1711:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/03/1712:30ΖΥΓΑΣ Π., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή19/03/1715:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/04/1716:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή02/04/1711:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/04/1716:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή02/04/1716:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΑΚΗΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή02/04/1716:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή02/04/1716:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-3
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο08/04/1716:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο08/04/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.4-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Κυριακή09/04/1710:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/04/1711:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/04/1713:45ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/04/1716:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.6-0
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο22/04/1716:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή23/04/1711:00ΖΥΓΑΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/04/1711:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/04/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/04/1716:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.4-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/04/1716:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/05/1717:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή07/05/1710:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή07/05/1710:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.4-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή07/05/1710:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/05/1713:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή07/05/1717:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/05/1717:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/05/1717:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/05/1713:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή14/05/1717:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/05/1717:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/05/1717:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ