facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (3ου - 4ου)
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος play-off (3ου-4ου) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο01/10/1616:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-3
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή02/10/1611:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Κυριακή02/10/1611:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή02/10/1611:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή02/10/1611:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/10/1611:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/10/1616:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο08/10/1616:00ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/10/1609:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/10/1610:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/10/1610:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή09/10/1611:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή09/10/1616:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/10/1616:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο15/10/1616:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-3
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/10/1611:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή16/10/1611:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή16/10/1611:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/10/1616:00ΖΥΓΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή16/10/1616:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή16/10/1616:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/10/1611:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.6-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/10/1611:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/10/1611:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-5
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/10/1611:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/10/1613:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/10/1614:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-3
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/10/1616:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/11/1615:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΣΣΑ Α.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο05/11/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/11/1609:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/11/1611:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή06/11/1611:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή06/11/1615:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.3-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή06/11/1615:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.4-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/11/1615:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/11/1610:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-2
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/11/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/11/1611:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/11/1611:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/11/1612:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/11/1615:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο19/11/1615:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.4-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/11/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/11/1610:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/11/1611:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/11/1615:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-6
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/11/1615:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/11/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο26/11/1615:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/11/1610:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΚΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.7-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/11/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.3-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/11/1611:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.3-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/11/1611:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/11/1612:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/11/1615:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο03/12/1615:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/12/1615:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α.0-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/12/1611:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.4-4
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή04/12/1611:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΙΛΙΟΥ Κυριακή04/12/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/12/1611:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή04/12/1615:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο10/12/1615:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/12/1609:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-2
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/12/1611:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/12/1611:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-5
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/12/1613:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.4-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/12/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/12/1615:00ΖΥΓΑΣ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο17/12/1615:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/12/1615:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.5-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή18/12/1611:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή18/12/1611:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή18/12/1611:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/12/1611:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/12/1615:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/01/1715:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο07/01/1715:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.7-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/01/1710:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-4
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή08/01/1711:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/01/1712:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.1-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή08/01/1715:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.4-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/01/1715:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/01/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.1-4
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/01/1711:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-5
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/01/1711:00ΖΥΓΑΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/01/1711:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή15/01/1711:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/01/1712:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/01/1715:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/01/1715:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/01/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/01/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/01/1711:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-5
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/01/1711:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΑΚΗΣ Α.0-4
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/01/1711:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/01/1711:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο28/01/1715:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο28/01/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/01/1711:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/01/1711:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή29/01/1715:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή29/01/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/01/1715:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/02/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/02/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή05/02/1711:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή05/02/1711:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Α.1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/02/1712:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.7-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή05/02/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/02/1715:15ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/02/1715:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο11/02/1715:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο11/02/1715:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/02/1710:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή12/02/1711:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/02/1715:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή12/02/1715:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/02/1710:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/02/1711:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή19/02/1711:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.5-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/02/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/02/1712:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.4-4
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/02/1713:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή19/02/1715:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/03/1715:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο04/03/1715:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/03/1709:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/03/1711:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.0-5
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή05/03/1711:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/03/1711:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/03/1711:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/03/1715:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/03/1710:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/03/1711:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΔΗΜΑΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή12/03/1711:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.4-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/03/1711:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΚΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/03/1713:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή12/03/1715:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.5-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/03/1715:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π.0-4
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/03/1711:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή19/03/1711:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.2-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή19/03/1711:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή19/03/1711:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή19/03/1715:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ.3-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή19/03/1715:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο01/04/1716:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/04/1716:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο01/04/1716:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/04/1711:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/04/1711:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.2-4
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή02/04/1711:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/04/1716:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο08/04/1716:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/04/1716:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή09/04/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΗΜΑΣ Ν.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/04/1711:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.4-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή09/04/1711:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.2-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/04/1711:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-6
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/04/1711:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/04/1716:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.2-7
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/04/1716:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-6
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/04/1716:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο22/04/1716:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.3-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΟ ΚΩΦΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/04/1716:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/04/1716:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/04/1716:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.4-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/05/1717:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή07/05/1710:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/05/1710:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/05/1710:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/05/1710:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/05/1717:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/05/1717:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.3-4


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο13/05/1717:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/05/1710:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/05/1710:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α.4-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/05/1710:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.3-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/05/1710:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-8
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/05/1710:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/05/1713:00ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.8-3