facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)ΡΟΥΦ Σάββατο01/10/1616:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο01/10/1616:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο01/10/1616:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο01/10/1616:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.4-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο01/10/1616:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.2-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή02/10/1611:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΛΕΟΝΤΕΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο08/10/1616:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.0-5
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/10/1611:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-1
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή09/10/1611:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή09/10/1611:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.0-3
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/10/1613:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/10/1616:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο15/10/1616:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο15/10/1616:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο15/10/1616:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο15/10/1616:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν.5-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή16/10/1609:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή16/10/1611:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο22/10/1616:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-5
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο22/10/1616:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΠΑΠΠΑΣ Χ.1-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/10/1611:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-4
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Κυριακή23/10/1611:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΝΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή23/10/1611:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Σ.0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/10/1616:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο05/11/1615:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.5-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο05/11/1615:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.6-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/11/1611:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.8-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή06/11/1611:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/11/1615:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.4-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή06/11/1615:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-0
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο12/11/1615:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο12/11/1615:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.0-4
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο12/11/1615:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-1
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή13/11/1609:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή13/11/1611:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-5
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/11/1615:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο19/11/1615:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.3-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο19/11/1615:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.4-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/11/1611:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.3-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/11/1611:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α.3-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/11/1611:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.7-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/11/1615:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΛΑΤΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο26/11/1615:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.0-4
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο26/11/1615:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο26/11/1615:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-1
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή27/11/1611:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/11/1611:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή27/11/1615:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-3
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο03/12/1615:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο03/12/1615:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή04/12/1611:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.3-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/12/1611:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι.4-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΛΕΟΝΤΕΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/12/1615:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-0
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο10/12/1615:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΖΥΓΑΣ Π.3-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο10/12/1615:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Σ.0-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/12/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/12/1615:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή11/12/1615:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-4
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/12/1615:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-2
Ρεπό: ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο17/12/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο17/12/1615:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-0
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή18/12/1611:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/12/1611:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/12/1611:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή18/12/1611:00ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο07/01/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο07/01/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.3-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο07/01/1715:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή08/01/1711:00ΖΥΓΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή08/01/1715:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/01/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-2
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο14/01/1715:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Α.1-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/01/1711:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/01/1711:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή15/01/1711:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή15/01/1711:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.5-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/01/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-1
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/01/1715:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΑΚΗΣ Α.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο21/01/1715:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-4
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/01/1711:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή22/01/1711:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-4
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή22/01/1711:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/01/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο28/01/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή29/01/1711:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή29/01/1711:00ΖΥΓΑΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/01/1712:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.3-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΛΑΤΩΝΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή29/01/1715:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.3-0
Ρεπό: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο04/02/1715:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο04/02/1715:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-4
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/02/1711:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή05/02/1711:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή05/02/1711:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή05/02/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-1
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο11/02/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή12/02/1711:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/02/1711:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.4-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/02/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.7-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή12/02/1715:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.4-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή12/02/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο18/02/1715:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-4
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/02/1711:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή19/02/1711:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή19/02/1711:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/02/1711:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΒΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-12
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή19/02/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.0-3
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΠΛΑΤΩΝ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ 2010