facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος play-off (2ου-5ου) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο01/10/1616:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/10/1616:30ΖΥΓΑΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή02/10/1611:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.6-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή02/10/1616:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-4
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή02/10/1616:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή02/10/1616:30ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή09/10/1611:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/10/1611:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/10/1612:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/10/1613:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή09/10/1614:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή09/10/1616:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.2-4
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/10/1616:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.0-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/10/1611:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/10/1611:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.3-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΟΥΦ Κυριακή16/10/1612:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/10/1613:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/10/1616:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.2-2
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/10/1610:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/10/1611:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/10/1611:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή23/10/1612:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή23/10/1616:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/10/1616:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-3
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/11/1609:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΡΙΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή06/11/1611:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/11/1611:00ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/11/1611:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦ Κυριακή06/11/1611:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.4-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/11/1615:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/11/1615:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/11/1609:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/11/1611:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή13/11/1612:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/11/1612:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή13/11/1615:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.1-1
Ρεπό: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/11/1611:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-3
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/11/1611:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/11/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/11/1612:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/11/1612:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α.3-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/11/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο26/11/1615:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Σ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/11/1615:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή27/11/1609:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-4
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/11/1609:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή27/11/1609:45ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή27/11/1611:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/12/1609:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/12/1611:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-1
ΑΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή04/12/1611:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-4
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/12/1612:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή04/12/1615:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-3
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/12/1615:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-2
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/12/1615:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/12/1615:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΟΥΦ Κυριακή11/12/1609:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/12/1609:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/12/1612:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή11/12/1612:45ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/12/1609:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-3
ΑΡΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή18/12/1609:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή18/12/1611:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/12/1611:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/12/1615:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή18/12/1615:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/01/1715:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/01/1715:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή08/01/1709:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.4-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/01/1709:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/01/1711:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/01/1715:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-1
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/01/1710:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/01/1711:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή15/01/1712:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/01/1715:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-4
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή15/01/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.4-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή15/01/1715:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή22/01/1711:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/01/1712:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή22/01/1712:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΑΡΙΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή22/01/1715:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/01/1715:00ΖΥΓΑΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή22/01/1715:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο28/01/1715:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.2-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή29/01/1710:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/01/1712:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/01/1715:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή29/01/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/01/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/02/1710:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/02/1710:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.2-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή05/02/1711:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή05/02/1712:45ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-2
ΑΡΙΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή05/02/1715:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή05/02/1715:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/02/1711:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή12/02/1711:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΖΥΓΑΣ Π.3-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή12/02/1711:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/02/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.3-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή12/02/1715:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/02/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-2
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/02/1715:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.5-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/02/1715:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/02/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.2-4
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/02/1710:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α.2-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή19/02/1711:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή19/02/1715:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/03/1710:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή05/03/1710:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.3-2
ΑΡΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή05/03/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.2-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή05/03/1711:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή05/03/1711:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-3
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή05/03/1715:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-1
Ρεπό: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/03/1715:15ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή12/03/1711:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/03/1712:45ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή12/03/1713:30ΖΥΓΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή12/03/1715:30ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/03/1715:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/03/1715:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/03/1709:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΑΚΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-7
ΑΡΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/03/1709:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή19/03/1710:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/03/1711:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/03/1715:15ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή02/04/1710:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή02/04/1711:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/04/1711:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.6-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/04/1713:45ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.4-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΡΟΥΦ Κυριακή02/04/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή02/04/1716:45ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-4
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή09/04/1711:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.5-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή09/04/1711:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/04/1711:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-1
ΑΡΙΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή09/04/1711:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-5
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή09/04/1716:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΓΑΚΗΣ Α.4-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/04/1716:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.5-0
Ρεπό: ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/04/1709:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.9-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/04/1711:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/04/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/04/1714:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή23/04/1716:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή23/04/1716:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-0
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο06/05/1717:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-6
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/05/1710:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-3
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/05/1710:30ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/05/1710:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.4-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή07/05/1710:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/05/1717:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.2-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/05/1717:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π.0-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/05/1710:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/05/1710:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή14/05/1710:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.5-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/05/1710:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/05/1710:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-3
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ