facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο24/09/1616:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-2
ΙΑΣΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο24/09/1616:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/09/1616:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/09/1616:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο24/09/1616:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο24/09/1616:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή25/09/1616:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή25/09/1616:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/10/1616:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.0-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/10/1616:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/10/1616:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή02/10/1611:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή02/10/1616:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή02/10/1616:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή02/10/1616:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/10/1616:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/10/1616:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/10/1616:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο08/10/1616:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο08/10/1616:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/10/1616:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Β.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή09/10/1616:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή09/10/1616:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.4-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/10/1616:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-0
ΠΟΨ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/10/1616:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο15/10/1616:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/10/1616:15ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ.3-6
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/10/1616:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή16/10/1616:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή16/10/1616:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή16/10/1616:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/10/1616:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/10/1616:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/10/1616:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.6-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/10/1616:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή23/10/1616:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή23/10/1616:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-2
ΙΑΣΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή23/10/1616:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟΨΓΟΥΔΗ Τετάρτη02/11/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο29/10/1616:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-1
ΠΟΨ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο29/10/1616:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/10/1616:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/10/1616:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-5
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή30/10/1615:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή30/10/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή30/10/1615:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή30/10/1615:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/11/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/11/1615:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/11/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.3-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΟΨΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/11/1615:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/11/1615:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή06/11/1615:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή06/11/1615:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή06/11/1615:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/11/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/11/1615:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-0
ΠΟΨ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/11/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/11/1611:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-5
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/11/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή13/11/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή13/11/1615:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή13/11/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο19/11/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.4-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/11/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/11/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/11/1615:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/11/1615:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/11/1615:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή20/11/1615:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/11/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.5-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο26/11/1615:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/11/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/11/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΟΨΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή27/11/1611:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή27/11/1615:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή27/11/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή27/11/1615:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/11/1615:15ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/12/1615:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο03/12/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/12/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-1
ΠΟΨ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/12/1615:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/12/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.3-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή04/12/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/12/1615:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/12/1615:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/12/1615:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/12/1611:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-6
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή11/12/1615:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/12/1615:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΟΨΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή11/12/1615:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/12/1615:15ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/12/1615:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/12/1615:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/12/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο17/12/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/12/1615:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή18/12/1615:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή18/12/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή18/12/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΟΨΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο07/01/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/01/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/01/1715:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.5-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/01/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή08/01/1711:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή08/01/1715:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/01/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/01/1715:15ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο14/01/1715:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-2
ΠΟΨ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο14/01/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/01/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/01/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο14/01/1715:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή15/01/1715:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή15/01/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή15/01/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/01/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/01/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/01/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/01/1711:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/01/1715:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή22/01/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή22/01/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή22/01/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/01/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/01/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/01/1715:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/01/1715:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΥΓΑΣ Π.4-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/01/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο28/01/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο28/01/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.3-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο04/02/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-5
ΠΟΨ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/02/1715:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/02/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/02/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.0-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/02/1711:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/02/1715:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή05/02/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή05/02/1715:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/02/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/02/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/02/1715:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΨΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/02/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο11/02/1715:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/02/1715:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-2
ΙΑΣΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή12/02/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.3-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή12/02/1715:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/02/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1
ΠΟΨ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/02/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/02/1711:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-4
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή19/02/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή19/02/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/02/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή19/02/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/02/1715:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.2-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/03/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/03/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.5-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/03/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/03/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο04/03/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/03/1715:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΨΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή05/03/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή05/03/1715:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α.4-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/03/1715:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/03/1715:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/03/1711:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.1-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/03/1715:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-4
ΙΑΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή12/03/1715:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή12/03/1715:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή12/03/1715:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη22/03/1715:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.3-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/03/1715:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/03/1715:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/03/1715:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο18/03/1715:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/03/1715:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/03/1715:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή19/03/1715:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΟΨΙΛΙΟΥ Κυριακή19/03/1715:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο25/03/1715:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
ΙΑΣΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο25/03/1715:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο25/03/1715:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.
ΠΟΨ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο25/03/1715:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/03/1711:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/03/1716:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή26/03/1716:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή26/03/1716:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΟΨ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΟΨ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΟΨ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΟΨ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΠΟΨ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΠΟΨ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ